Časté vaginální infekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 10:59
Časté vaginální infekce

Ahoj holky, mám problém s neustálými vaginálními infekcemi. Dostávám je tak 6×-7× do roka a už si nevím rady. Většinou mažu canestenem ale ten než zabere tak to většinou trvá. Nemá s tím některá z vás zkušenosti? Ocením každou radu.

Reakce:
sepos
Kecalka 174 příspěvků 09.02.19 11:06

Tak určitě je fajn dodržovat hygienu, takže je dobré začít užívat lactacyd, nebo něco na podobné bázi. Místo Canestenu, kterému chvilku trvá než zabere si kupte rosalgin, působí jak na bakterie, tak na mykózy a navíc funguje jako anestetikum, takže se Vámi uleví hned. Rosalginu (easy) je potřeba koupit 2 ty velké bedny a doužívat obě.
Potom vzhledem k tomu, že se to vrací má podle studie perfektní výsledky Wobenzym. Na tento problém je to 10 týdenní kůra, kdy se užívá 8 tablet 2× denně a je potřeba to opravdu vydržet brát těch 10 týdnů (1100 tablet). Pak Vám to úplně přestane nebo se to sníží na 1-2 infekci ročně. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 11:09
@sepos píše:
Tak určitě je fajn dodržovat hygienu, takže je dobré začít užívat lactacyd, nebo něco na podobné bázi. Místo Canestenu, kterému chvilku trvá než zabere si kupte rosalgin, působí jak na bakterie, tak na mykózy a navíc funguje jako anestetikum, takže se Vámi uleví hned. Rosalginu (easy) je potřeba koupit 2 ty velké bedny a doužívat obě.
Potom vzhledem k tomu, že se to vrací má podle studie perfektní výsledky Wobenzym. Na tento problém je to 10 týdenní kůra, kdy se užívá 8 tablet 2× denně a je potřeba to opravdu vydržet brát těch 10 týdnů (1100 tablet). Pak Vám to úplně přestane nebo se to sníží na 1-2 infekci ročně. ;)

Moc děkuju, ale nevim jestli chci kupovat rosalgin za 400 (dvakrát!) a podle internetu ten wobenzym za 2500 a ještě nějakej menší k tomu. :,(

sepos
Kecalka 174 příspěvků 09.02.19 11:12
@Anonymní píše:
Moc děkuju, ale nevim jestli chci kupovat rosalgin za 400 (dvakrát!) a podle internetu ten wobenzym za 2500 a ještě nějakej menší k tomu. :,(

Tak to je samozřejmě na Vás, jestli utratíte ty peníze najednou a zbavíte se problému, nebo jestli je budete utrácet průběžně během roku a bude Vás trápit recidivující infekce.

Ou
Kelišová 6261 příspěvků 09.02.19 12:04

1. zajdi si na gynekologii s počínajícím zánětm nech si udělat kultivace a leč to specificky tím, co ti na to lékař předepíše.

2. zatím co léčíš sebe je naprosto nezbytené důkladně přeléčit tou samou látkou i partnera a během té doby spát spolu pouze s kondomem.

3. vykašli se na wobenzym, vysazení cukru a podobné voloviny. Nemá to jak působit na vaginální prostředí a i kdybys sis tam ten wobenzym strkala, tak by to nic nedělalo. Funguje to leda jako placebo efekt - tedy zabírá to v 60%. Což je dost málo na ty prachy co za wobenzym chtějí.

Jestli něco, tak si kup lyzáty a využívej je - v okamžiku kdy tě nic netrápí https://www.drmax.cz/candivac-cps-30 případně si kup probiotické vaginílní čípky a tampony a používej je, aby si zlepšila přirozenou obranyschopnost své pochvy.

Což je něco, co má prokazatelnou účinnost, ne jen jako placebo.

Pokud je ovšem tvůj partner přenašečem (a toho, že nebude svůj penis strakt jinam bez kondomu), tak bez zaléčení může být veškerá snaha marná. Taky je možný přenos díky orálnímu sexu, pokud má třeba dlouhodobé problémy s dásněmi či zuby obecně - pak potřebuje na dentální hygienu a k zubaři a do té doby tě prostě musí uspokojit jinak.

Jinak zánětům pomáhá nenosit dlouhodobě prádlo z umělých vláken a upnuté kalhoty. Plus tedy pokud chodíš plavat, tak používej probiotický tampon jako prevenci poničení prostředí chlorovanou vodou. V době, kdy zánět probíhá je potřeba prádo dezinfikovat či vyvářet a nebo v patřičné části žehlit.

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 09.02.19 12:39

Doporučuju Femigel, stojí cca kolem 200,–. Účinek je 100%

sepos
Kecalka 174 příspěvků 09.02.19 13:58

@Ou
Systémová enzymoterapie (Wobenzym, Phlogenzym,…) funguje, je to prokázané. Problém je ten, že to pacienti neberou správně, nebo to prostě nedoberou všechno. Nevím proč šíříte nesmysly o tom, že je to jen placebo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >