Bojím se potratu

Anonymní
21.2.20 13:00

Bojím se potratu

Ahoj, jsem poprvé těhotná. Respektivě po druhé, ale první těhotenství bylo ukončeno miniinterupcí. Bylo to tenkrát jasné rozhodnutí nebyly správné podmínky pro to, abych mohla malé vychovat a i když z tohoto hlediska to bylo správné, výčitky jsou tu pořád. Teď už miminko přišlo sice opět nečekaně, ale už vím že se o něj zvládnu postarat. Mám zázemí a jistotu v partnerovi. Jenže od začátku problémy. 1. cysta stejně velká jako plod, podle doktorky zmizí do 12tt( ale některé maminky mají i do porodu, prý ale nevadí) 2. V 9+4 tt zjistila, že mám hematom vedle plodu, dostala jsem léky na vstřebávání a zákaz sexu. Teď 10+4 zjištěn další hematom pod plodem a placenta velmi nízko. Okamžitě ležet zákaz všeho a do toho nasazen urogestan. Jenže jak ležím a nemám pohyb na který sem zvyklá, tak sem si skřipla žebra a dnes byla v nemocnici na kapačkách a ani ty to pořádně rozehnali. Pořád mě děsí tlak v podbřišku který přichází navalově. Bojím se toho, že se hematom odloučí a strhne sebou placentu. Prosím měla to některá také tak a bylo vše v pořádku? Jsem z toho opravdu špatná a na nic jiného nemyslím, jen aby to bylo všechno v pořádku. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1741
21.2.20 19:59

Neboj to bude vše Ok. Jsi v prvním trimestru. Musíš ležet hold. Neboj. Já měla taky hematom a krvacela jsem a bylo to Ok. Tlaky v břiše jsou normální a věř mi, bude to horší :mrgreen: já měla pohyby až v 18tt do té doby nic. Tak dodržuj vše a uvidis, ze to bude dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.2.20 21:00

Já i některé moje kamarádky to měly podobně. Samé hematomy každou chvíli…já navíc hodně nízko placentu, jen nechápu, proč to tvůj Dr řeší tak brzy…v naprosté většině případů se placenta vytahne nahoru, mě až ve 36 týdnů, ale vytáhla se a mohla jsem normálně rodit :-) já taky pořád s něčím stresovala, každou chvíli na pohotovosti. Bude to dobré! Držím palce, ať si to začneš brzy užívat :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama