2dny zpoždění

Anonymní
21.2.20 10:16

2dny zpoždění

Ahoj holky.
Mám takovou otázku ???? mám druhej den zpoždění, ještě jsem netestovala ani nic podobnýho.
Byla jsem už 2× těhotná ale musela jsem podstoupit ze zdravotních důvodu miniinterrupci.
S přítelem provozujeme přerušovaný sex no a už mám druhej den zpoždění, ale bojím se zklamání. Nemám žádný příznaky. U prvních dvou jsem věděla hned že jsem těhotná, ale teď nic.
Jaký máte názor na to, že je pravděpodobné otěhotnět když se do vás přítel neudělá?
Samozřejmě bych byla štěstím bez sebe kdyby těhotenství už konečně vyšlo ❤️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

412
21.2.20 10:37

Bez testu ti těžko někdo něco řekne… Ale za mě pokud se snažíte tak bude asi lepší nepřerušovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
21.2.20 10:52

Tak jde to i bez ejakulace, ale to se o tolik ta šance zmenší… při běžném styku je to tuším nějakých 15% na cyklus. Musíš zkusit ten test. Někdo ti napíše že tak otěhotněl, někdo napíše že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
21.2.20 11:07

Chceš mimino a provozuješ přerušovany sex? proč?? :think: nebylo by lepší dotáhnout to do konce :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
21.2.20 11:17

Udělej test, co jiného chceš číst? Jo a pokud chceš dítě, tak to prerusovani je dost zbytečný ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6311
21.2.20 11:20
@lachtanice86 píše:
Udělej test, co jiného chceš číst? Jo a pokud chceš dítě, tak to prerusovani je dost zbytečný ne?

Tak ona dítě chce. Přítel ocividne nechce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
24.2.20 11:56

@karkarka asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu