Bojkot kojení ve 4 měsících

92
13.12.20 18:54

bojkot kojení ve 4 měsících

Ahoj,
ráda bych se zeptala zda s ní mám někdo zkušenost.

Včera po návštěvě u mých rodičů malá přestala chtít prso, vzteká se u toho a jde do úplného záchvatu. Na návštěvě se nic nestalo ´, jen když jsem ji chtěla nakojit tak se tam vztekala a pak i večer doma nešla nakrmit, v noci se najedla v klidu ale ráno zase nic, dopoledne taky ne, v povedlo po tom co se porobila se mi povedlo a pak celé odpoledne take nic, při každém pokusu strašný řev až ve 16 hodin a ted zase nic.

Měli jsme docela problémy s tvorbou mléka, přikrmovala jsem UM ale poslední měsíc na tom intenzivně makám a povedlo se mi uplně zrušit UM a ted 14 dní čistě kojím.

Jsem z toho nešťastná, když se mi povedlo se rozkojit tak přišlo toto…

Nevíte jak to vyřešit? jestli nebudu kojit tak přijdu o mléko asi. příkrm jsem dávala přes suplementor přes prso tím pádem to taky nesní. Nechci dávat lahev :-(

Nemáte nějakou radu? Jsem zoufalá :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11025
13.12.20 19:40

Zkus zachovat klid a najít způsob/polohu, kdy se nakojí.
U nás to třeba bylo ve stoje s pohupováním.
Když se pár dní bude míň kojit, nic se nestane, a pak se to zase srovná.
Zkus si v hlavě nastavit, že kojíš, kojit budeš a bude to v klidu, žádná další varianta není. Hodně to pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63727
13.12.20 20:33

@Lenka1985 odstrikej a dávej skrz flašku.. U nás to funguje :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
13.12.20 20:41

@Lucie_Sx
Moc děkuji, hned jsem to zkusila a mala se najedla a už spí :-) úžasná rada. uvidíme zítra jak to půjde.

Pokud ano tak nás čeká mnoho km po bytě a bolavá záda :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
13.12.20 20:44

@martina.se
moc děkuji za radu, to už mě taky napadlo že by to bylo fajn jenomže i když kojím tak odsaju s elek. odsávačkou max 10ml takze to je bez šance :-/ bohužel

kojím 8 -10 x denně a 1× večer a 1× v noci odsávám jako podporu laktace ale dohromady dostanu tak max 25 ml :-/

nevím proč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
13.12.20 21:31
@Lenka1985 píše:
@Lucie_Sx
Moc děkuji, hned jsem to zkusila a mala se najedla a už spí :-) úžasná rada. uvidíme zítra jak to půjde.Pokud ano tak nás čeká mnoho km po bytě a bolavá záda :-D

Tak super, to jsem ráda.
Když se ti podaří se tím nenechat vystresovat, bude to záležitost na pár dnů. To zvládnete :-). Já se pak nenápadně ze stoje přesouvala na gym balon :-).

(taky jsem nikdy nic neodsála, už jsem to pak ani nezkoušela)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8546
13.12.20 21:43

@Lenka1985 Bude ti to připadat jako pitomá rada a budeš si říkat, jak to máš asi udělat, ale snaž se to do nejméně řešit. A můžeš mi věřit, vím jak je to těžké, my jsme měli dvouměsíční bojkot. Syn sem tam nepil i 5-6 hodin. Bohužel/bohudík nevzal flašku ani jiný dokrm, tím pádem to bylo vyřešeno a po všech možných pokusech jsem si řekla, že na něj prdím a dokud nezačne hubnout, tak se s tím nebudu crcat, nabídnu, chceš-nechceš, nakonec si vzít musel. Mléka sice v tu nejhorší dobu zbývalo, ale jak se to začalo zlepšovat, zase přibývalo a malý taky přibýval. Nakonec to bylo moje nejbuclatejsi miminko. Bojkot jsme překonali a byl kojený nejdéle že všech mých dětí. Ale fakt to chtělo to neřešit. Dokud v tom byl stres, žádné zlepšení se nekonalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8546
13.12.20 21:48
@Lenka1985 píše:
@Lucie_Sx
Pokud ano tak nás čeká mnoho km po bytě a bolavá záda :-D

Tohle a nebo gymnastický míč u nás fungoval také nejlépe. O bolavých zádech mi ani nemluv. Dalšímu dítěti jsem rovnou oznámila, ať se opováží na mě něco takového zkoušet, gymnastický míč už od té doby nechci ani vidět :lol: :lol: ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63727
14.12.20 09:28

@Lenka1985 no, mě to šlo nejdřív taky blbě, nejlíp manuál ručně.. Nebo elektrickou odsávačku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat