Bolavá bradavka...

2857
14.4.05 15:11

Bolavá bradavka...

ahojky

není to tak dlouho (zhruba 3 dny.o) co jste mi skvěle poradili co s bolavým prsem.o)) to už nebolí, ale bohužel se to přestěhovalo do bradavky. Přesně ve prostřed bradavky mám bílou tečku. Vypadá jako zhnisaná, ale je fakt že nevím - no takkový jako pubertální pupínek…

a bolí…

nevím jestli bolí přesně ten pupínek - prostě mě bolí celá bradavka a t o pořád nejen při kojení - při kojení to není až zas tak hrozný… ale mám strach aby to nebolelo pořád víc a víc.....

Na hot line kojení mi poradili potřít lihem a „odstranit“ - snažila jsem se a nejde to… možná jsem srab a snažila jsem se málo…

Nemáte s tím někdo zkušenost????

třeba jo.o)

díky za názory

Markéta a Michal zítra 8 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
14.4.05 19:08

Ahoj Mako, podle toho co píšeš tak máš asi ucpaný mlékovod? Někde jsem to četla v dizkuzi na emiminu - a ta maminka si to propíchla špendlíkem (předem vyvařeným). Psala, že mlíčko stříkalo všude.

nevím,nejsem odborník - ale mrkni na www.kojeni.cz - tady bys mohla najit poradkyni nekde pobliz tveho bydliste - treba by te okoukla a rekla- je to neni to ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.12.13 23:17

Ahoj, mám stejný problém… mohla bys mi poradit? Zajímalo by mě co to je a jak se toho zbavit? Moc děkuju za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20736
5.12.13 07:31

@Lucie 8 Pohledej tady na diskuzích „ucpaný mlékovod“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.12.13 16:02

Už to samo zmizelo… jen nevím o co šlo. Ucpaný mlékovod se týká jen kojících žen ne? Já ještě děti nemám a těhotná taky nejsem… :nevim: Ale jinak všechny příznaky by tomu nasvědčovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama