Bolavé a nateklé pysky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:44
Bolavé a nateklé pysky

Dobrý den, mám pro mě dosti závažný problém. Mám ohromný otok na stydkých pyscích zhruba 3 dny. Bolí, svědí, štípou, jsou rudé, nemůžu pomalu kvůli tomu chodit a mám hrudkovity a bílý výtok. Vždy mě trochu pálí týden menstruaci, ale nikdy jsem to neměla tak moc. Byla jsem léčena na streptokoka cca půl roku zpet, s kterým jsem dá se říct dlouho dobře „vycházela“. Bojím se, že to mám zpět, ale momentálně mi přijde, že to je jiné. Jak nějaká alergická reakce, ale netuším na co. Nic jsem neměnila. Netušíte co by to mohlo byt? :,( :,( :,(

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7125 příspěvků 36 inzerátů 11.08.18 20:47

Mykoza? Nevim, jdi k doktorovi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám pro mě dosti závažný problém. Mám ohromný otok na stydkých pyscích zhruba 3 dny. Bolí, svědí, štípou, jsou rudé, nemůžu pomalu kvůli tomu chodit a mám hrudkovity a bílý výtok. Vždy mě trochu pálí týden menstruaci, ale nikdy jsem to neměla tak moc. Byla jsem léčena na streptokoka cca půl roku zpet, s kterým jsem dá se říct dlouho dobře „vycházela“. Bojím se, že to mám zpět, ale momentálně mi přijde, že to je jiné. Jak nějaká alergická reakce, ale netuším na co. Nic jsem neměnila. Netušíte co by to mohlo byt? :,( :,( :,(

To může být cokoli, každopádně bych zkusila obyčejné boraxové globule z lékárny, klidně dvě na noc, já tohle měla u kvasinkové infekce. (Jen je dobré vzít si kalhotky a něco co zachytne pak ty globule když se rozpustí…já používám vložku.)

ivašot.
Kelišová 6424 příspěvků 11.08.18 20:48

kvasinková infekce ? Jako první pomoc bych zkusila bílý jogurt na tampon. Z lékárny gyno pevaril - zaváděcí globule a zvenku mazat krémem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:53

Občas se mi to stává před MS taky. Pomáhá mi Femigel z lékárny, ale nevím, jak to bude fungovat, když je to takhle „rozjeté“.

Ester13
Kelišová 5735 příspěvků 11.08.18 21:36

Hele, nevidíme Ti tam nikdo. Ale jak to popisuješ, vypadá to na mykozu. Určitě bych volila gynekologa! Jinak pomůžou masti z lékárny (např. Canesten), koupel v hodně rozředěném roztoku s jablečným octem, potření „živým“ jogurtem. Ale jinak bych volila gynekologa, protože to může být i něco horšího, neboj se že nevyléčetilného. Ale vzhledem k ročnímu období asi fakt mykoza.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 11.08.18 23:05

Mykoza :) ale urcite bych zasla i na gyndu pro leky :) jinak v lekarne jsou na to volne prodejne leky bez predpisu, nemusis cekat na gyndu… cipky na zavedeni dovnitr a canesten krem na potirani venku…je dulezity to lecit jak ve vnitr tak i zvenku. A zaroven tim mazat i partnera aspon 14dni..oba se prelecit zaroven.

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 12.08.18 06:51

Mykoza jak vysita. Muzes zkusit rano vyplach rosalginem, irigator k tomu prodavaji v lekarne, mizes si udelat i sedaci koupel. Sedaci koupel s tea tree olejem. Na noc nejaky globule, za me nejlepsi tetraborico globule, mazat treba fungicidinem. Je hodne hutny, lip drzi. Omezit sladke.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 16:48

@Verun83 mockrát děkuji, už to mám koupené :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 16:49

Děkuji všem, nevíte ale čím to může být? Nic jsem neměnila, žiju furt stejný život… :(

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 13.08.18 07:25
@Anonymní píše:
Děkuji všem, nevíte ale čím to může být? Nic jsem neměnila, žiju furt stejný život… :(

V podstate jde o premnozenou kvasinku. Nejis sladke? Nebo proste blbosti? Muzes mit vic stresu, snizenou imunitu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >