První menstruace u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 23:20
První menstruace u moře

Dobrý večer, měla bych takovou otázku. Když mám svoji 1.menstruaci a máme jet za 2 dny k moři, mám si normálně užívat nebo je to nějak omezené(nebo jak to napsat) :nevim: ještě o tom nějak nic moc nevím tak budu ráda za odpovědi ☺️(nevím jestli to patří přímo do téhle kategorie)

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 10.08.18 23:30

Ano, užívám si,s tamponem.:-)

apocalypsa
Závislačka 4085 příspěvků 10.08.18 23:33

Ahoj urcite si uzivej, kup si tampony a muzes i do vody. A pravidelne menit

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 10.08.18 23:33

zálěží jak to budeš umět s tampony, doporučuju ob mini pro začátek super se zavádějí :palec:

Titty
Echt Kelišová 8131 příspěvků 11.08.18 07:07

Máš navíc velkou šanci, že přestaneš menstruovat hned na začátku dovolené. První menstruace bývá často jen krátká. :)

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 68 inzerátů 11.08.18 08:21

Určitě si kup tampony s aplikátorem a mini velikost a po každém vykoupání vyměnit,dost nasákávají vodu.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 11.08.18 10:29

Jestli nejsi alergická na vitamín C, zkus pred dovolenou zvysit prijem ovoce,zeleniny, mohlo by to příchodpříchod M zpomalit, takze by to dostala pozdeji,nebo bude jeji průběh mírnější.:-)

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 11.08.18 19:31

Mě se stalo to samé u první mestruace před pár lety. :P Jak radí většina tak tampon tě zachrání… Jen je důležité pravidelně měnit a kontrolovat se. Mě první menstruace chytila na letišti a skončila mi další den, byla hodně krátká, třeba se ti stane to samé :palec:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 11.08.18 19:34

Pozor na žraloky.

apocalypsa
Závislačka 4085 příspěvků 11.08.18 23:21

@Litta :lol: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >