Reklama

První menstruace u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 23:20
První menstruace u moře

Dobrý večer, měla bych takovou otázku. Když mám svoji 1.menstruaci a máme jet za 2 dny k moři, mám si normálně užívat nebo je to nějak omezené(nebo jak to napsat) :nevim: ještě o tom nějak nic moc nevím tak budu ráda za odpovědi ☺️(nevím jestli to patří přímo do téhle kategorie)

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 10.08.18 23:30

Ano, užívám si,s tamponem.:-)

apocalypsa
Závislačka 4085 příspěvků 10.08.18 23:33

Ahoj urcite si uzivej, kup si tampony a muzes i do vody. A pravidelne menit

Emma9697
Kecalka 185 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 23:33

zálěží jak to budeš umět s tampony, doporučuju ob mini pro začátek super se zavádějí :palec:

Titty
Echt Kelišová 8096 příspěvků 11.08.18 07:07

Máš navíc velkou šanci, že přestaneš menstruovat hned na začátku dovolené. První menstruace bývá často jen krátká. :)

weyky
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 73 inzerátů 11.08.18 08:21

Určitě si kup tampony s aplikátorem a mini velikost a po každém vykoupání vyměnit,dost nasákávají vodu.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.08.18 10:29

Jestli nejsi alergická na vitamín C, zkus pred dovolenou zvysit prijem ovoce,zeleniny, mohlo by to příchodpříchod M zpomalit, takze by to dostala pozdeji,nebo bude jeji průběh mírnější.:-)

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 11.08.18 19:31

Mě se stalo to samé u první mestruace před pár lety. :P Jak radí většina tak tampon tě zachrání… Jen je důležité pravidelně měnit a kontrolovat se. Mě první menstruace chytila na letišti a skončila mi další den, byla hodně krátká, třeba se ti stane to samé :palec:

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 11.08.18 19:34

Pozor na žraloky.

apocalypsa
Závislačka 4085 příspěvků 11.08.18 23:21

@Litta :lol: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama