Reklama

Mohlo jít o potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 15:38
Mohlo jít o potrat?

Dobrý den, včera se mi stalo něco, co si nedokážu normálně vysvětlit a nevím, jestli se obávat, nebo ne.
Beru už čtvrtým rokem HA antikoncepci. Po rozchodu s přítelem jsem se rozhodla ji na nějakou dobu vysadit. Nebrala jsem ji cca 2 měsíce. Ke konci července jsem ji opět začala brát(jak mi radila paní doktorka, tak normálně jako poprvé, při měsíčkách). S přítelem jsme se opět dali dohromady, ale já mu řekla, ať si i přes to dává pozor. Dával si pozor, teda alespoň myslím, že to vždy bylo včas. Prášky beru poctivě a pravidelně, ale včera večer, když jsem byla doma, šla jsem na záchod na malou a najednou jakoby ze mě „něco“ vypadlo do záchodu. Já byla tak v šoku, že jsem spláchla, ani jsem z toho záchodu nevstala a pak jsem si všimla, že v kalhotkách mám trochu tmavé krve. V noci už to bylo ok, bez špinění, bez krve. No jenže ráno v kalhotkách jakoby směs hodně tekutého hlenu a světlé krve.
Moje doktorka má dovolenou, takže jí ani nemůžu zavolat a jít k ní. Mohla bych alespoň nějakou radu, co by to mohlo být? Jestli jste to už některá zažila.
Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 15:39

a ted máš mít ms?

histep
Závislačka 3072 příspěvků 09.08.18 15:51

Mám za sebou spontánní potraty dva a rozhodně to není o tom, že z tebe jen tak něco jakoby vypadne a ta krev okolo vypadá fakt dost jinak než „trochu“.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3256 příspěvků 09.08.18 15:56

mam za seboz SP jeden a vypadlo ze mě taky jen něco do wc a krve bylo trochu. spis jestli to neni nejaka divna ms, kdy odchazi kusy sliznice.

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 16:02

hele je horko tělo je zblázněný, já ted měla ms takovou jako v životě ne, a ty divné kusy ze mě padali dost nechutně

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 10668 příspěvků 09.08.18 16:29

Nejspíš to byl jen kus nějaké sliznice.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 09.08.18 17:34

Třeba to bylo jen oplodněné vajíčko, které tělo nepřijalo. Ale, když jsi to spláchla, tak to spláchni i z hlavy.

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 10668 příspěvků 09.08.18 19:20
@Božislava píše:
Třeba to bylo jen oplodněné vajíčko, které tělo nepřijalo. Ale, když jsi to spláchla, tak to spláchni i z hlavy.

8o 8o 8o 8o
Jak myslíš, že je oplodněné vajíčko velké? :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama