Mohlo jít o potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 15:38
Mohlo jít o potrat?

Dobrý den, včera se mi stalo něco, co si nedokážu normálně vysvětlit a nevím, jestli se obávat, nebo ne.
Beru už čtvrtým rokem HA antikoncepci. Po rozchodu s přítelem jsem se rozhodla ji na nějakou dobu vysadit. Nebrala jsem ji cca 2 měsíce. Ke konci července jsem ji opět začala brát(jak mi radila paní doktorka, tak normálně jako poprvé, při měsíčkách). S přítelem jsme se opět dali dohromady, ale já mu řekla, ať si i přes to dává pozor. Dával si pozor, teda alespoň myslím, že to vždy bylo včas. Prášky beru poctivě a pravidelně, ale včera večer, když jsem byla doma, šla jsem na záchod na malou a najednou jakoby ze mě „něco“ vypadlo do záchodu. Já byla tak v šoku, že jsem spláchla, ani jsem z toho záchodu nevstala a pak jsem si všimla, že v kalhotkách mám trochu tmavé krve. V noci už to bylo ok, bez špinění, bez krve. No jenže ráno v kalhotkách jakoby směs hodně tekutého hlenu a světlé krve.
Moje doktorka má dovolenou, takže jí ani nemůžu zavolat a jít k ní. Mohla bych alespoň nějakou radu, co by to mohlo být? Jestli jste to už některá zažila.
Děkuji moc.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 09.08.18 15:39

a ted máš mít ms?

histep
Závislačka 4257 příspěvků 09.08.18 15:51

Mám za sebou spontánní potraty dva a rozhodně to není o tom, že z tebe jen tak něco jakoby vypadne a ta krev okolo vypadá fakt dost jinak než „trochu“.

debra.morgan
Kelišová 6216 příspěvků 09.08.18 15:56

mam za seboz SP jeden a vypadlo ze mě taky jen něco do wc a krve bylo trochu. spis jestli to neni nejaka divna ms, kdy odchazi kusy sliznice.

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 09.08.18 16:02

hele je horko tělo je zblázněný, já ted měla ms takovou jako v životě ne, a ty divné kusy ze mě padali dost nechutně

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 09.08.18 16:29

Nejspíš to byl jen kus nějaké sliznice.

Božislava
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 09.08.18 17:34

Třeba to bylo jen oplodněné vajíčko, které tělo nepřijalo. Ale, když jsi to spláchla, tak to spláchni i z hlavy.

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 09.08.18 19:20
@Božislava píše:
Třeba to bylo jen oplodněné vajíčko, které tělo nepřijalo. Ale, když jsi to spláchla, tak to spláchni i z hlavy.

8o 8o 8o 8o
Jak myslíš, že je oplodněné vajíčko velké? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >