Revize po Ashermanovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 09:29
Revize po ashermanovi

Ahoj holky, prosím o radu především ty, které měly ashermanův syndrom, který byl úspěšně odstraněn. Jen ony asi ví, jaká je to bolest, když má přijít ms, ale nepřijde. Mně nechodila vůbec, ale v období, kdy přijít měla, jsem měla obrovské bolesti, křeče, jakoby se ve mně nafukoval míček a pak vždy praskl. Při hysteroskopii byl AS odstraněn a několik měsíců chodila ms pravidelně. Poté jsem otěhotněla, ale těhotenství zamlklo, tak jsem musela podstoupit kyretáž. Tu jsem podstoupila teď ve čtvrtek. Už ten den odpoledne jsem vůbec nekrvácela a celý pátek také ne, ale měla jsem obdobné křeče jako u AS. Dnes už trochu špiním, ale ty křeče jsou stejně dost podobné, menší, ale stejného typu. Teplotu snad nemám, ale mám strach už z jakékoli bolesti. Zas nechci dělat hysterku a jezdit hned na pohotovost. Přece jen jsem byla operována v nemocnici, kterou mám 70km daleko, tak jet tam kvůli blbosti se mi nechce. Zažila jste si některá něco podobného? Předem děkuji za reakce

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >