Reklama

Revize po Ashermanovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 09:29
Revize po ashermanovi

Ahoj holky, prosím o radu především ty, které měly ashermanův syndrom, který byl úspěšně odstraněn. Jen ony asi ví, jaká je to bolest, když má přijít ms, ale nepřijde. Mně nechodila vůbec, ale v období, kdy přijít měla, jsem měla obrovské bolesti, křeče, jakoby se ve mně nafukoval míček a pak vždy praskl. Při hysteroskopii byl AS odstraněn a několik měsíců chodila ms pravidelně. Poté jsem otěhotněla, ale těhotenství zamlklo, tak jsem musela podstoupit kyretáž. Tu jsem podstoupila teď ve čtvrtek. Už ten den odpoledne jsem vůbec nekrvácela a celý pátek také ne, ale měla jsem obdobné křeče jako u AS. Dnes už trochu špiním, ale ty křeče jsou stejně dost podobné, menší, ale stejného typu. Teplotu snad nemám, ale mám strach už z jakékoli bolesti. Zas nechci dělat hysterku a jezdit hned na pohotovost. Přece jen jsem byla operována v nemocnici, kterou mám 70km daleko, tak jet tam kvůli blbosti se mi nechce. Zažila jste si některá něco podobného? Předem děkuji za reakce

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >