bolavé dutiny

Anonymni
8.1.08 15:46

bolavé dutiny

Ahojte všichni,
obracím se na Vás s prosbou o radu, je to cca měsíc co mé dvě děti
měly rýmu, já jí od nich nechytla ale od té doby mě bolí dutiny-jak na čele, tak pod očima a celá hlava, tedy hlavně vepředu a vzadu.
Měla jsem i trochu ucpaný nos, tak jsem mezi svátky navštívila doktorku nosní ušní krční a ta mi řekla že to není zánět dutin, dala mi léky na splasknutí sliznice a kapky, ale bolí to pořád.
Nos už vůbec ucpaný nemám, jen mě trápí bolesti hlavy a ty dutiny také pořád tak divně bolí. K doktorovi se dostanu velmi těžko, nemám pro děti hlídání, ale stejně si nejsem jista co by mi na to řekla.
Kamarádka mi říkala, že to mívá i třeba z únavy, tak nevím, moc toho díky menšímu dítku nenaspím, ale že by mi to takhle přetrvávalo???
Zase je mi divné, že nemám ucpaný nos, tak nevím co s tím.
Vím, že mi poradíte návštěvu doktora, jen jsem chtěla zjistit, jestli se s tímhle někdo z vás nepotkal.
děkuju
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

847
8.1.08 18:03

Ja mela neco podobneho, zabral mi Zyrtec nebo Zodac, asi to byla alergie na bakterie deti, kterym skoncila ryma a kasel.

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
8.1.08 19:17

Zkus bolavá místa potírat tymiánovou mastí nejlépe od firmy JUST

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
9.1.08 18:10

Ahoj, já měla taky něco jako zánět dutin, chytla jsem to od syna v těhotenství, takže jsem prakticky nemohla brát žádné léky. Bolel mě celý obličej i na pohmat, hlavně pod očima. Byla jsem s tím na ORL a tam mi dávali Sanorin namočený na tampónu do nosu na 20 min., celkem 3× během 3 dnů, a poradili mi ať si koupím Bioparox, oboje mi dost pomohlo. A hlavně je potřeba hodně smrkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
9.1.08 18:20

Ahoj, já měla taky něco jako zánět dutin, chytla jsem to od syna v těhotenství, takže jsem prakticky nemohla brát žádné léky. Bolel mě celý obličej i na pohmat, hlavně pod očima. Byla jsem s tím na ORL a tam mi dávali Sanorin namočený na tampónu do nosu na 20 min., celkem 3× během 3 dnů, a poradili mi ať si koupím Bioparox, oboje mi dost pomohlo. A hlavně je potřeba hodně smrkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.14 16:28

A jak na pripad, kdy me boli na polykani prava strana krku na hmat pod bradou, v pravem uchu zalehlo a hrejici pocit (ale ucho neboli), kdyz RYMA NIKDE? :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama