Bolavé ucho - furunkl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaSt
Nováček 3 příspěvky 31.03.18 12:30
Bolavé ucho - zánět zvukovodu

Hezký den,

Prosím o radu.
6ty den ležím v posteli, zpočátku teplota, kašel, rýma..zamíchalo se mi do toho bohužel i ucho. Jsem nachluchla asi 4 dny. Mám kapky Pamycon, ale zatím nevidím výsledek. Ve zprávě z pohotovosti mám napsáno - v pravém zvukovodu malý furunkl. Četla jsem, že pomáhá slivovice na kus vaty a do ucha. Nejsem si ale jistá, zda je v pořádku kombinace s kapkami.. Děkuji za případné rady, už jsem z toho otrávená.. :pankac:

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21629 příspěvků 2 inzeráty 31.03.18 19:45

@GabrielaSt Výborná je spařená cibule - asi 5 minut - do ubrousku, kapesníčku nebo gázy, co nejteplejší a na 2 hodiny na ucho. Ideálně pár dní opakovat.
Mám vyzkoušeno na dětech i na sobě.

GabrielaSt
Nováček 3 příspěvky 31.03.18 20:08

@Aries6 Děkuji, uvidím jak zítra a vyzkouším. Dnes jsem zkoušela tu slivovici a začalo mi v tom praskat a snad se to i trochu zlepšilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama