Bolavé ucho - furunkl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaSt
Nováček 3 příspěvky 31.03.18 12:30
Bolavé ucho - zánět zvukovodu

Hezký den,

Prosím o radu.
6ty den ležím v posteli, zpočátku teplota, kašel, rýma..zamíchalo se mi do toho bohužel i ucho. Jsem nachluchla asi 4 dny. Mám kapky Pamycon, ale zatím nevidím výsledek. Ve zprávě z pohotovosti mám napsáno - v pravém zvukovodu malý furunkl. Četla jsem, že pomáhá slivovice na kus vaty a do ucha. Nejsem si ale jistá, zda je v pořádku kombinace s kapkami.. Děkuji za případné rady, už jsem z toho otrávená.. :pankac:

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21823 příspěvků 2 inzeráty 31.03.18 19:45

@GabrielaSt Výborná je spařená cibule - asi 5 minut - do ubrousku, kapesníčku nebo gázy, co nejteplejší a na 2 hodiny na ucho. Ideálně pár dní opakovat.
Mám vyzkoušeno na dětech i na sobě.

GabrielaSt
Nováček 3 příspěvky 31.03.18 20:08

@Aries6 Děkuji, uvidím jak zítra a vyzkouším. Dnes jsem zkoušela tu slivovici a začalo mi v tom praskat a snad se to i trochu zlepšilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama