Bolavé ucho - furunkl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabrielaSt
Nováček 3 příspěvky 31.03.18 12:30
Bolavé ucho - zánět zvukovodu

Hezký den,

Prosím o radu.
6ty den ležím v posteli, zpočátku teplota, kašel, rýma..zamíchalo se mi do toho bohužel i ucho. Jsem nachluchla asi 4 dny. Mám kapky Pamycon, ale zatím nevidím výsledek. Ve zprávě z pohotovosti mám napsáno - v pravém zvukovodu malý furunkl. Četla jsem, že pomáhá slivovice na kus vaty a do ucha. Nejsem si ale jistá, zda je v pořádku kombinace s kapkami.. Děkuji za případné rady, už jsem z toho otrávená.. :pankac:

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 31.03.18 19:45

@GabrielaSt Výborná je spařená cibule - asi 5 minut - do ubrousku, kapesníčku nebo gázy, co nejteplejší a na 2 hodiny na ucho. Ideálně pár dní opakovat.
Mám vyzkoušeno na dětech i na sobě.

GabrielaSt
Nováček 3 příspěvky 31.03.18 20:08

@Aries6 Děkuji, uvidím jak zítra a vyzkouším. Dnes jsem zkoušela tu slivovici a začalo mi v tom praskat a snad se to i trochu zlepšilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >