Reklama

Vnější hemeroidy, odstranění Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JarčaZ
Kecalka 268 příspěvků 30.03.18 22:16
Vnější hemeroidy, odstranění Liberec

Ahoj, máte někdo zkušenost s odstraněním vnějších hemeroidů v Liberci? - techniky, cena atd. Už nějakou dobu je mám, teď v těhu se malinko zvětšili a obávám se, že i porod s nima zamává. Díky za typy, info

Přečtěte si článek: Co pomáhá na hemoroidy v těhotenství?

Reklama

Reakce:

Radka313
Nováček 7 příspěvků 30.03.18 23:22
Klášter

V klášteře na chirurgii nic jsem neplatila opichli ho a rozrizli. Max 10 minut i s vysetrenim

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 31.03.18 06:59

http://www.privgastro.cz/ Tady to delaji laserem a dr Richter je na to odbornik… Ale nech to po porodu jeste aspon tri mesice ulezet. U me po porodu des a hruza, ale za nekolik tydnu se to zlepsilo samo o stoprocent.

JarčaZ
Kecalka 268 příspěvků 31.03.18 10:08

Díky za typy, Richtra jsem našla a ještě nějakýho Čejku… tak uvidíme ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama