Vdechnutí tabletky do plic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.03.18 09:20
vdechnutí tabletky do plic???

Dobrý den, omlouvám se za anonym ale mám strach z výsměchu, je prosím možné vdechnout tabletku do plic a ani o tom nevědět nebo to přejít bez problémů? v noci jsem brala atb když jsem se nadechla k napití tabletka sklouzla sama a vůbec si neuvědomuji že by jsem jí cítila polknout, vůbec jsem nemohla spát po dvou hod jsem začala mít pocit knedlíku v krku a kašel, pak jsem to zaspala a byl klid ale zase ten knedlík a kašel. Jsem vážně takový plašan??? :roll: :oops:,pořád si říkám když něco padne do plic člověk se přece dusí hnedka nebo už bych tu teď ležela :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 09:40

Pokud bys něco vdechla do plic, neskončilo by to jen knedlíkem v krku. Rozkašlala by sesk zalknutí…

Anonymní  30.03.18 09:47

@pannda právě že v tu chvíli vůbec nic, a kašel přišel až po cca dvou hod a mám doteď, jenže doma i dvě marodné dítka co se až dáví kašlem. mi už fakt blbne :zed:

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 09:56

Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii.

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 10:00
@pannda píše:
Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii. Ale to už bych přeháněla…

Anonymní  30.03.18 10:06

@pannda na zánět močových cest, ale pokud vím tak embolie se spíše projevuje tlakem na hrudi, dýchavičnosti nemožnosti se pořádně nadechnout, to já můžu úplně volně, nemám namodralé končetiny, když kucnu mám maliličký hleník u toho, asi jsem spíš potřebovala jen uklidnit, mám panicko úzkostnou poruchu, blbá souhra náhod a já už magořím :(

Ketris
Echt Kelišová 8521 příspěvků 30.03.18 10:18
@pannda píše:
Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii.

Souhlas..

Anonymní  30.03.18 10:50

Tak teď jste mě vyděsily ještě víc teda, ale nadechnout se mohu zcela do plna hrudník nebolí :nevim: :nevim:,pár dní zpět jsem byla i dost nachlazená, vůbec jsem neměla hlas, tak věřím že se jen konečně uvolňuje zahlenění a proto ten knedlík v krku a šimrání

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 11:49

Tak to je z nachlazení… Vdechnout tabletu jsi určitě nemohla..

Anonymní  30.03.18 12:13

@pannda nu ted jsem dokonce vytáhla pár pěkně velkých čepů z mandlí :(

Anonymní  30.03.18 12:37

@pannda moc moc děkuji za reakce a hlavně né za výsměch :hug: né jen čep ale už mě štípe i horní patro achju takže zas bacil…no každopádně lepší než dušení nebo embolka

Anonymní  30.03.18 15:41

Znám velice dobře. mě takhle kdysi sklouzlo do krku semínko z cherry rajčátka. tos měla vidět tu paniku. (taky jsem úzkostná) dokonce jsem na to pak brala atb. protože jsem TAK kašlala a na rentgen jsem nemohla - těhotenství. ale přeče jenom zrníčka jsou malé a slizké a mohly by sklouznout někam níže. atb si představuju takovou tu velikou piluli, která by určitě v průdušnici a hrtanu nezůstala dvě hodiny bez povšimnutí. takže sis to rozkašlání privodila psychicky svými úzkostmi. věř mi. na tuhle sugesci jsem expert. jinak jsou zaznamenány případy, kdy dítě vdechlo třeba kuličku hrášku. nikdo si toho nevšiml. trpělo potom na zápal plic a nemohli se zbavit toho zánětlivého ložiska. až dítě zemřelo, zjistili, že důvodem byl hrách. docela mazec. a pak ten člověk, který vdechl semeno z nějaké rostliny a pak si myslel, že má rakovinu plic a při operaci zjistili, že mu tam místo rakoviny roste malý stromeček. tak to je dobré zjištění. tím chci říct - kliiiid :-) opravdu si myslím, že bys tabletku nepřešla jenom tak…opravdu si myslím, že sugesce je mocná čarodějka. potřeba ji nasměrovat nějakým pozitivnějším směrem ;)

kve-tinka
Závislačka 4253 příspěvků 15 inzerátů 31.03.18 13:00
@Anonymní píše:
Znám velice dobře. mě takhle kdysi sklouzlo do krku semínko z cherry rajčátka. tos měla vidět tu paniku. (taky jsem úzkostná) dokonce jsem na to pak brala atb. protože jsem TAK kašlala a na rentgen jsem nemohla - těhotenství. ale přeče jenom zrníčka jsou malé a slizké a mohly by sklouznout někam níže. atb si představuju takovou tu velikou piluli, která by určitě v průdušnici a hrtanu nezůstala dvě hodiny bez povšimnutí. takže sis to rozkašlání privodila psychicky svými úzkostmi. věř mi. na tuhle sugesci jsem expert. jinak jsou zaznamenány případy, kdy dítě vdechlo třeba kuličku hrášku. nikdo si toho nevšiml. trpělo potom na zápal plic a nemohli se zbavit toho zánětlivého ložiska. až dítě zemřelo, zjistili, že důvodem byl hrách. docela mazec. a pak ten člověk, který vdechl semeno z nějaké rostliny a pak si myslel, že má rakovinu plic a při operaci zjistili, že mu tam místo rakoviny roste malý stromeček.tak to je dobré zjištění. tím chci říct - kliiiid :-) opravdu si myslím, že bys tabletku nepřešla jenom tak…opravdu si myslím, že sugesce je mocná čarodějka. potřeba ji nasměrovat nějakým pozitivnějším směrem ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle snad nikdo nemůže brát vážně :lol: :lol:

Anonymní  05.04.18 10:42

@kve-tinka že ne? tak hele :mrgreen: :mrgreen:
http://www.ceskatelevize.cz/…-plice-jedli

Anonymní  05.04.18 12:34
@Anonymní píše:
@kve-tinka že ne? tak hele :mrgreen: :mrgreen:
http://www.ceskatelevize.cz/…-plice-jedli

mazec :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama