Vdechnutí tabletky do plic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 09:20
vdechnutí tabletky do plic???

Dobrý den, omlouvám se za anonym ale mám strach z výsměchu, je prosím možné vdechnout tabletku do plic a ani o tom nevědět nebo to přejít bez problémů? v noci jsem brala atb když jsem se nadechla k napití tabletka sklouzla sama a vůbec si neuvědomuji že by jsem jí cítila polknout, vůbec jsem nemohla spát po dvou hod jsem začala mít pocit knedlíku v krku a kašel, pak jsem to zaspala a byl klid ale zase ten knedlík a kašel. Jsem vážně takový plašan??? :roll: :oops:,pořád si říkám když něco padne do plic člověk se přece dusí hnedka nebo už bych tu teď ležela :zed: :zed:

Reakce:
 
pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 09:40

Pokud bys něco vdechla do plic, neskončilo by to jen knedlíkem v krku. Rozkašlala by sesk zalknutí…

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 09:47

@pannda právě že v tu chvíli vůbec nic, a kašel přišel až po cca dvou hod a mám doteď, jenže doma i dvě marodné dítka co se až dáví kašlem. mi už fakt blbne :zed:

 
pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 09:56

Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii.

 
pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 10:00
@pannda píše:
Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii. Ale to už bych přeháněla…
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 10:06

@pannda na zánět močových cest, ale pokud vím tak embolie se spíše projevuje tlakem na hrudi, dýchavičnosti nemožnosti se pořádně nadechnout, to já můžu úplně volně, nemám namodralé končetiny, když kucnu mám maliličký hleník u toho, asi jsem spíš potřebovala jen uklidnit, mám panicko úzkostnou poruchu, blbá souhra náhod a já už magořím :(

 
Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 30.03.18 10:18
@pannda píše:
Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii.

Souhlas..

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 10:50

Tak teď jste mě vyděsily ještě víc teda, ale nadechnout se mohu zcela do plna hrudník nebolí :nevim: :nevim:,pár dní zpět jsem byla i dost nachlazená, vůbec jsem neměla hlas, tak věřím že se jen konečně uvolňuje zahlenění a proto ten knedlík v krku a šimrání

 
pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 11:49

Tak to je z nachlazení… Vdechnout tabletu jsi určitě nemohla..

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 12:13

@pannda nu ted jsem dokonce vytáhla pár pěkně velkých čepů z mandlí :(

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 12:37

@pannda moc moc děkuji za reakce a hlavně né za výsměch :hug: né jen čep ale už mě štípe i horní patro achju takže zas bacil…no každopádně lepší než dušení nebo embolka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 15:41

Znám velice dobře. mě takhle kdysi sklouzlo do krku semínko z cherry rajčátka. tos měla vidět tu paniku. (taky jsem úzkostná) dokonce jsem na to pak brala atb. protože jsem TAK kašlala a na rentgen jsem nemohla - těhotenství. ale přeče jenom zrníčka jsou malé a slizké a mohly by sklouznout někam níže. atb si představuju takovou tu velikou piluli, která by určitě v průdušnici a hrtanu nezůstala dvě hodiny bez povšimnutí. takže sis to rozkašlání privodila psychicky svými úzkostmi. věř mi. na tuhle sugesci jsem expert. jinak jsou zaznamenány případy, kdy dítě vdechlo třeba kuličku hrášku. nikdo si toho nevšiml. trpělo potom na zápal plic a nemohli se zbavit toho zánětlivého ložiska. až dítě zemřelo, zjistili, že důvodem byl hrách. docela mazec. a pak ten člověk, který vdechl semeno z nějaké rostliny a pak si myslel, že má rakovinu plic a při operaci zjistili, že mu tam místo rakoviny roste malý stromeček. tak to je dobré zjištění. tím chci říct - kliiiid :-) opravdu si myslím, že bys tabletku nepřešla jenom tak…opravdu si myslím, že sugesce je mocná čarodějka. potřeba ji nasměrovat nějakým pozitivnějším směrem ;)

 
kve-tinka
Závislačka 4391 příspěvků 7 inzerátů 31.03.18 13:00
@Anonymní píše:
Znám velice dobře. mě takhle kdysi sklouzlo do krku semínko z cherry rajčátka. tos měla vidět tu paniku. (taky jsem úzkostná) dokonce jsem na to pak brala atb. protože jsem TAK kašlala a na rentgen jsem nemohla - těhotenství. ale přeče jenom zrníčka jsou malé a slizké a mohly by sklouznout někam níže. atb si představuju takovou tu velikou piluli, která by určitě v průdušnici a hrtanu nezůstala dvě hodiny bez povšimnutí. takže sis to rozkašlání privodila psychicky svými úzkostmi. věř mi. na tuhle sugesci jsem expert. jinak jsou zaznamenány případy, kdy dítě vdechlo třeba kuličku hrášku. nikdo si toho nevšiml. trpělo potom na zápal plic a nemohli se zbavit toho zánětlivého ložiska. až dítě zemřelo, zjistili, že důvodem byl hrách. docela mazec. a pak ten člověk, který vdechl semeno z nějaké rostliny a pak si myslel, že má rakovinu plic a při operaci zjistili, že mu tam místo rakoviny roste malý stromeček.tak to je dobré zjištění. tím chci říct - kliiiid :-) opravdu si myslím, že bys tabletku nepřešla jenom tak…opravdu si myslím, že sugesce je mocná čarodějka. potřeba ji nasměrovat nějakým pozitivnějším směrem ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle snad nikdo nemůže brát vážně :lol: :lol:
 
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 12:34
@Anonymní píše:
@kve-tinka že ne? tak hele :mrgreen: :mrgreen:
http://www.ceskatelevize.cz/…-plice-jedli

mazec :D

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >