Reklama

Vdechnutí tabletky do plic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 09:20
vdechnutí tabletky do plic???

Dobrý den, omlouvám se za anonym ale mám strach z výsměchu, je prosím možné vdechnout tabletku do plic a ani o tom nevědět nebo to přejít bez problémů? v noci jsem brala atb když jsem se nadechla k napití tabletka sklouzla sama a vůbec si neuvědomuji že by jsem jí cítila polknout, vůbec jsem nemohla spát po dvou hod jsem začala mít pocit knedlíku v krku a kašel, pak jsem to zaspala a byl klid ale zase ten knedlík a kašel. Jsem vážně takový plašan??? :roll: :oops:,pořád si říkám když něco padne do plic člověk se přece dusí hnedka nebo už bych tu teď ležela :zed: :zed:


Reklama

Reakce:
 
pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 09:40

Pokud bys něco vdechla do plic, neskončilo by to jen knedlíkem v krku. Rozkašlala by sesk zalknutí…

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 09:47

@pannda právě že v tu chvíli vůbec nic, a kašel přišel až po cca dvou hod a mám doteď, jenže doma i dvě marodné dítka co se až dáví kašlem. mi už fakt blbne :zed:

 
pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 09:56

Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii.

 
pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 10:00
@pannda píše:
Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii. Ale to už bych přeháněla…
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 10:06

@pannda na zánět močových cest, ale pokud vím tak embolie se spíše projevuje tlakem na hrudi, dýchavičnosti nemožnosti se pořádně nadechnout, to já můžu úplně volně, nemám namodralé končetiny, když kucnu mám maliličký hleník u toho, asi jsem spíš potřebovala jen uklidnit, mám panicko úzkostnou poruchu, blbá souhra náhod a já už magořím :(

 
Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 30.03.18 10:18
@pannda píše:
Na co bereš atb? pokud máš podezření na náhlý kašel, dráždivý, s pocitem cizího tělelsa v plicích a máš se ráda, tak se spíš podezřívej na embolii.

Souhlas..

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 10:50

Tak teď jste mě vyděsily ještě víc teda, ale nadechnout se mohu zcela do plna hrudník nebolí :nevim: :nevim:,pár dní zpět jsem byla i dost nachlazená, vůbec jsem neměla hlas, tak věřím že se jen konečně uvolňuje zahlenění a proto ten knedlík v krku a šimrání

 
pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 11:49

Tak to je z nachlazení… Vdechnout tabletu jsi určitě nemohla..

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 12:13

@pannda nu ted jsem dokonce vytáhla pár pěkně velkých čepů z mandlí :(

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 12:37

@pannda moc moc děkuji za reakce a hlavně né za výsměch :hug: né jen čep ale už mě štípe i horní patro achju takže zas bacil…no každopádně lepší než dušení nebo embolka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 15:41

Znám velice dobře. mě takhle kdysi sklouzlo do krku semínko z cherry rajčátka. tos měla vidět tu paniku. (taky jsem úzkostná) dokonce jsem na to pak brala atb. protože jsem TAK kašlala a na rentgen jsem nemohla - těhotenství. ale přeče jenom zrníčka jsou malé a slizké a mohly by sklouznout někam níže. atb si představuju takovou tu velikou piluli, která by určitě v průdušnici a hrtanu nezůstala dvě hodiny bez povšimnutí. takže sis to rozkašlání privodila psychicky svými úzkostmi. věř mi. na tuhle sugesci jsem expert. jinak jsou zaznamenány případy, kdy dítě vdechlo třeba kuličku hrášku. nikdo si toho nevšiml. trpělo potom na zápal plic a nemohli se zbavit toho zánětlivého ložiska. až dítě zemřelo, zjistili, že důvodem byl hrách. docela mazec. a pak ten člověk, který vdechl semeno z nějaké rostliny a pak si myslel, že má rakovinu plic a při operaci zjistili, že mu tam místo rakoviny roste malý stromeček. tak to je dobré zjištění. tím chci říct - kliiiid :-) opravdu si myslím, že bys tabletku nepřešla jenom tak…opravdu si myslím, že sugesce je mocná čarodějka. potřeba ji nasměrovat nějakým pozitivnějším směrem ;)

 
kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 31.03.18 13:00
@Anonymní píše:
Znám velice dobře. mě takhle kdysi sklouzlo do krku semínko z cherry rajčátka. tos měla vidět tu paniku. (taky jsem úzkostná) dokonce jsem na to pak brala atb. protože jsem TAK kašlala a na rentgen jsem nemohla - těhotenství. ale přeče jenom zrníčka jsou malé a slizké a mohly by sklouznout někam níže. atb si představuju takovou tu velikou piluli, která by určitě v průdušnici a hrtanu nezůstala dvě hodiny bez povšimnutí. takže sis to rozkašlání privodila psychicky svými úzkostmi. věř mi. na tuhle sugesci jsem expert. jinak jsou zaznamenány případy, kdy dítě vdechlo třeba kuličku hrášku. nikdo si toho nevšiml. trpělo potom na zápal plic a nemohli se zbavit toho zánětlivého ložiska. až dítě zemřelo, zjistili, že důvodem byl hrách. docela mazec. a pak ten člověk, který vdechl semeno z nějaké rostliny a pak si myslel, že má rakovinu plic a při operaci zjistili, že mu tam místo rakoviny roste malý stromeček.tak to je dobré zjištění. tím chci říct - kliiiid :-) opravdu si myslím, že bys tabletku nepřešla jenom tak…opravdu si myslím, že sugesce je mocná čarodějka. potřeba ji nasměrovat nějakým pozitivnějším směrem ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle snad nikdo nemůže brát vážně :lol: :lol:
 
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 12:34
@Anonymní píše:
@kve-tinka že ne? tak hele :mrgreen: :mrgreen:
http://www.ceskatelevize.cz/…-plice-jedli

mazec :D


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >


Reklama