Reklama

Výrůstky na konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 07:00
Výrůstky na konečníku

Ahoj,
už delší dobu hledám na internetu, o co by se mohlo jednat. Snad mi tu někdo poradí. Spoustu let (od doby, co jsem si toho všimla) mám v oblasti konečníku „výrůstky“ velmi podobné jako na přiložených fotografiích. Jsou stažené z netu! :oops: Snad to nikoho nepohorší. :lol:

Ráda bych se zeptala, jestli s tím má někdo zkušenost, zda je to normální nebo bych to měla řešit. Moc se mi s tím za dr. nechce, na bradavice to nevypadá (jsem 9 let s jedním partnerem), podle googlu by to mohlo být „anal skin tags“. Máte někdo zkušenost o co se vlastně jedná? Jde mi hlavně o to, aby to nebylo nějak přenosné. :roll:

Děkuji všem, P.

Reklama

Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 5 inzerátů 29.03.18 07:19

Tak hemeroidy to asi nejsou.Ja bych se ale nestydela a sla k lekari. Minimalne na gynde se muzes zeptat, tak uz mi to prijde jedno, stejne se svliknes.Kdyz budes vedet, ze je to jen kosmeticka zalezitost, muzes to nechat byt nebo resit nejakou upravu, ale vyloucit problem by to chtelo. Myslim, ze doktori jsou hodne zvykli

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 07:38

Zakladatelko, měla jsem něco podobného těsně u řitního otvoru. Vypadalo to jako velká bradavice, léta měla stejnou velikost a potom z ničeho nic začala růst ještě více. Kromě toho, že to esteticky vypadalo hrozně (ne, že bych někde vystrkovala zadek :lol:, ale necítila jsem se dobře ani před manželem), ale také jsem se bála, že si to utrhnu třeba při hygieně. Dlouho jsem se přemlouvala, abych to řešila s lékařem. Časem jsem se odhodlala, svěřila jsem se gynekologovi, ten mi vypsal žádanku na chirurgii, do které napsal o jaký problém se jedná (tudíž jsem nemusela znovu složitě vysvětlovat, co mě trápí). Na chirurgii jsem dostala termín, dostala jsem lokální injekci, vyřízli to, zašili. Potom jsem tam šla ještě na vyndání stehů. Teď už mám pár let klid, nic mě netrápí, nebojím se, že si tam něco utrhnu.
Ničeho se neboj, svěř se svému gynekologovi (beztak ti tam kouká, tak je jedno, jestli se podívá maličko níž ;-) ) a vyřeš to ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 07:47
@Anonymní píše:
Ahoj,
už delší dobu hledám na internetu, o co by se mohlo jednat. Snad mi tu někdo poradí. Spoustu let (od doby, co jsem si toho všimla) mám v oblasti konečníku „výrůstky“ velmi podobné jako na přiložených fotografiích. Jsou stažené z netu! :oops: Snad to nikoho nepohorší. :lol:

Ráda bych se zeptala, jestli s tím má někdo zkušenost, zda je to normální nebo bych to měla řešit. Moc se mi s tím za dr. nechce, na bradavice to nevypadá (jsem 9 let s jedním partnerem), podle googlu by to mohlo být „anal skin tags“. Máte někdo zkušenost o co se vlastně jedná? Jde mi hlavně o to, aby to nebylo nějak přenosné. :roll:

Děkuji všem, P.

Tak ja mam uplne to same. U dr sem s tim nebyla.Ja to mam od porodu, jak moc sem tlacila, tak mi vyjelo trosku kuze zevnitr zadku :nevim: rekla bych teda. Neboli, nepali, nic.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 29.03.18 07:56

Určitě konzultovat s doktorem, může se jednat o obyčejné kožní výrůstky, nebo genitální bradavice. Sama píšeš, že to mas již spoustu let a to, že máš jednoho partnera už devět let nehraje žádnou roli. Můžeš vir nosit v těle a projeví se ti při snížené imunitě.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama