Strach z toho, že neusnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peckova
Stálice 78 příspěvků 28.03.18 17:48
Strach z toho, že neusnu

Dobrý den,
mám takový asi trochu zvláštní problém. Mám hrozný strach z toho, že neusnu. Hrozně mě děsí představa, že bych za celou noc vůbec nespala. Nikdy se mi to sice zatím nestalo, ale hrozně se bojím následků. Obzvlášť jsem z toho ve stresu, když mám druhý den nějakou důležitou akci. To jsem pak úplně na nervy. Má taky někdo z vás podobný problém?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 28.03.18 17:56

Ochuzuješ svůj život naprosto zbytečným stresem a starostmi. Žij dneškem a ne tím, co bude, kdyby…

lachtanice86
Kelišová 6387 příspěvků 28.03.18 17:57

@peckova ne ale běžně se mi stává že spím za noc jen 20minut. Dyl to nejde

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32445 příspěvků 28.03.18 18:02

Tak zkus někdy celou noc nespat… uvidíš, že to žádné vážné následky mít nebude. Tedy pokud to nebudeš praktikovat několik nocí po sobě.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 18:02

@peckova mě pomohla otázka- A co se stane, když neusnu? Ok druhý den budu nevyspala jak po flamu a tím spíš druhý den usnu. A taky to tak většinou funguje. ;)

peckova
Stálice 78 příspěvků 28.03.18 18:06
@lachtanice86 píše:
@peckova ne ale běžně se mi stává že spím za noc jen 20minut. Dyl to nejde

A jsi po takový noci hodně mimo?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10440 příspěvků 28.03.18 18:07

Tys nikdy neflamovala přes noc a druhy den musela do práce? :mrgreen: a to mas jako bonus kocovinu. A taky se to dá

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 28.03.18 18:08

Vždyť se nic nestane, když neusneš jednu noc, kolik nocí jsem za život probděla a nikdy to žádné následky nenechalo.
To už bylo horší, když jsem na chvíli usla a pak musela vstávat.

peckova
Stálice 78 příspěvků 28.03.18 18:09
@Tichošlápek píše:
Tys nikdy neflamovala přes noc a druhy den musela do práce? :mrgreen: a to mas jako bonus kocovinu. A taky se to dá

no neflámovala, protože mám právě už od mala z tohohle strach

lachtanice86
Kelišová 6387 příspěvků 28.03.18 18:10

@peckova vůbec ne. I manžel říká že jsem jak na hopsinkivé šťávě :)

laducha
Generální žvanilka 21637 příspěvků 28.03.18 18:14
@lachtanice86 píše:
@peckova ne ale běžně se mi stává že spím za noc jen 20minut. Dyl to nejde

Taky tak, jednou jsem nespala dvě noci po sobě. Jak jsem byla přetažená, nešlo zabrat. 20 minut je horších, než nic.
Následky to na mě nemá, aspoň myslím

vertunka
Závislačka 4641 příspěvků 28.03.18 18:15
@Tichošlápek píše:
Tys nikdy neflamovala přes noc a druhy den musela do práce? :mrgreen: a to mas jako bonus kocovinu. A taky se to dá

Tvl. Ja xkrat. Byla jsem mlada a blazniva. Dneska mi je blbe jen si na to vzpomenu. :mrgreen: :mrgreen:

Shreya
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 28.03.18 18:16

@peckova Ty asi nesloužíš 24h směny, nebo noční, že ne?
Je dokázáno, že člověk vydrží nespat týden, ne teď vážně… no tak neusneš a probdíš noc, no… holt ten stav budeš muset vyzkoušet a zažít. Co já bych dala za tyhle starosti ;) :kytka:.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 28.03.18 18:18

Ja te chapu. Potrebuju dlouho spat. Kdyz malo spim, je to des. Bolest hlavy, oci, buseni srdce, spatne pak snasim stres a jsem neuveritelne startovaci. Obcas beru antistress tablety, na noc. Jsou prirodni. Spim po nich jak spalek a druhy den jsem skvele zrelaxovana :lol: ale nema smysl se bat dopredu. Jeden den nevyspala bys nejak prezila, si das treba zeleny caj, nebo cerny. To se da vydrzet a dalsi noc budes spat jak mrtvola.

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 28.03.18 18:23

Podobný problém? Pravidelně, když mi někdo umřel.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >