Psychické potíže před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 20:08
Psychické potíže před menstruací

Ahoj holky. Jsem několik měsíců po potratu (a po umělém oplodnění). Od potratu mám strašné potíže před menstruací - týden před jsem zralá na blázinec - výkyvy nálad, plačtivost, nevolnosti, úzkosti… Nemáte některá zkušenost, co s tím? Děkuji za rady!

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 27.03.18 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem několik měsíců po potratu (a po umělém oplodnění). Od potratu mám strašné potíže před menstruací - týden před jsem zralá na blázinec - výkyvy nálad, plačtivost, nevolnosti, úzkosti… Nemáte některá zkušenost, co s tím? Děkuji za rady!

Zkus gynex. Resi i pms. A cordyceps, posiluje ledviny a ma velmi priznivy vliv na psychiku.

Helileli
Závislačka 2980 příspěvků 27.03.18 20:21

Z mého pohledu každé těhotenství, i to nepodařené, dokáže změnit ženský cyklus klidně na několik let. Četla jsem, že tyhle obtíže někomu zmírnilo brání pupalkoveho oleje, někomu paleodieta. Ale těžko říct, jestli to funguje takto přímočaře.
Mně se cyklus po porodu zkrátil, zpravidlnil, ale začala jsem trpět na ovulační bolesti a PMS. Pět let po porodu se to teprve vrací zpět do původních kolejí, cyklus se prodlužuje, už není úplně pravidelný, ovulační bolesti mizí.
Holt je to pro tělo změna, kterou zpracovává hodně dlouho.

Uživatel je onlineanavi13
Závislačka 2801 příspěvků 27.03.18 20:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem několik měsíců po potratu (a po umělém oplodnění). Od potratu mám strašné potíže před menstruací - týden před jsem zralá na blázinec - výkyvy nálad, plačtivost, nevolnosti, úzkosti… Nemáte některá zkušenost, co s tím? Děkuji za rady!

Já jsem taky po potratu, již jedu 4 cyklus snažení a mám to hodně podobné. Ne asi tolik jak popisuješ ty (u mě ten potrat byl po snažení trvající 10 měsíců, což se nedá s tebou srovnat), ale v období před menstruací jsem taky v psychické nepohodě. Myslím, že to fakt vyřeší jen nové těhotenství. Ale mě zabral hezky gynex, jsem po něm víc v pohodě. Hlavně je asi potřeba o tom mluvit. Já si postěžuji chlapovi, mámě, kamarádce a třeba i tady a je to lepší. Není se za co stydět. Já první dvoje menses obrečela, což mi není podobné. U prvních menses jsem bulela celý večer, prostě to nešlo zastavit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 18:27

Děkuju za tipy. Určitě vyzkouším!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >