Triprim po pohlavním styku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shak
Nováček 3 příspěvky 28.03.18 15:12
Triprim po pohlavním styku?

Ahoj holky, dneska mi pan doktor předepsal Triprim na opakovaný zánět močového měchýře. Zpozorovala jsem, že se mi zánět rozjíždí po pohlavním styku. Řekl mi, že jednu tabletu si mám vzít vždycky po styku. Ale v příbalovém letáku je napsáno, že by se měl užívat 5-10 dní v kuse 2× denně, aby účinkoval. I lékarnice mi to říkala. Prosím, poraďte. Nemáte s tím nějaká zkušenosti?

Reklama

Reakce:

pavla.souku
Povídálka 48 příspěvků 28.03.18 15:14

Někdy se dávají antibiotika preventivně, na záněty jsem brala antibiotika v kuse půl roku, pouze jako prevence.

ivašot.
Kelišová 5742 příspěvků 28.03.18 15:46

Měla jsem na stejné problémy předepsaná antibiotika nitrofurantoin, také jednu tabletu po pohlavním styku. Bylo to vlastně prevecne ne léčba a fungovalo to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama