Triprim po pohlavním styku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shak
Povídálka 34 příspěvků 28.03.18 15:12
Triprim po pohlavním styku?

Ahoj holky, dneska mi pan doktor předepsal Triprim na opakovaný zánět močového měchýře. Zpozorovala jsem, že se mi zánět rozjíždí po pohlavním styku. Řekl mi, že jednu tabletu si mám vzít vždycky po styku. Ale v příbalovém letáku je napsáno, že by se měl užívat 5-10 dní v kuse 2× denně, aby účinkoval. I lékarnice mi to říkala. Prosím, poraďte. Nemáte s tím nějaká zkušenosti?

Reakce:

pavla.souku
Stálice 98 příspěvků 28.03.18 15:14

Někdy se dávají antibiotika preventivně, na záněty jsem brala antibiotika v kuse půl roku, pouze jako prevence.

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 28.03.18 15:46

Měla jsem na stejné problémy předepsaná antibiotika nitrofurantoin, také jednu tabletu po pohlavním styku. Bylo to vlastně prevecne ne léčba a fungovalo to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >