Reklama

Triprim po pohlavním styku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shak
Povídálka 29 příspěvků 28.03.18 15:12
Triprim po pohlavním styku?

Ahoj holky, dneska mi pan doktor předepsal Triprim na opakovaný zánět močového měchýře. Zpozorovala jsem, že se mi zánět rozjíždí po pohlavním styku. Řekl mi, že jednu tabletu si mám vzít vždycky po styku. Ale v příbalovém letáku je napsáno, že by se měl užívat 5-10 dní v kuse 2× denně, aby účinkoval. I lékarnice mi to říkala. Prosím, poraďte. Nemáte s tím nějaká zkušenosti?

Reklama

Reakce:

pavla.souku
Stálice 94 příspěvků 28.03.18 15:14

Někdy se dávají antibiotika preventivně, na záněty jsem brala antibiotika v kuse půl roku, pouze jako prevence.

ivašot.
Kelišová 6219 příspěvků 28.03.18 15:46

Měla jsem na stejné problémy předepsaná antibiotika nitrofurantoin, také jednu tabletu po pohlavním styku. Bylo to vlastně prevecne ne léčba a fungovalo to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama