Triprim po pohlavním styku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shak
Povídálka 14 příspěvků 28.03.18 15:12
Triprim po pohlavním styku?

Ahoj holky, dneska mi pan doktor předepsal Triprim na opakovaný zánět močového měchýře. Zpozorovala jsem, že se mi zánět rozjíždí po pohlavním styku. Řekl mi, že jednu tabletu si mám vzít vždycky po styku. Ale v příbalovém letáku je napsáno, že by se měl užívat 5-10 dní v kuse 2× denně, aby účinkoval. I lékarnice mi to říkala. Prosím, poraďte. Nemáte s tím nějaká zkušenosti?

Reklama

Reakce:

pavla.souku
Stálice 69 příspěvků 28.03.18 15:14

Někdy se dávají antibiotika preventivně, na záněty jsem brala antibiotika v kuse půl roku, pouze jako prevence.

ivašot.
Kelišová 5928 příspěvků 28.03.18 15:46

Měla jsem na stejné problémy předepsaná antibiotika nitrofurantoin, také jednu tabletu po pohlavním styku. Bylo to vlastně prevecne ne léčba a fungovalo to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama