Reklama

Obrovské pytle pod očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 29.03.18 12:02
Obrovské pytle pod očima

Ahoj, mám podledních pár měsíců hrozné vaky pod očima, které jsou hrozně vidět i přes make-up a na fotkách to vypadá snad ještě hůř. Mám momentálně alergii na pyl, takže je to ještě horší než obvykle. :( Ty vaky jsou asi dědičné, otec to má taky. Jenže u chlapa to není až taková vada na kráse. U mě to vypadá hrozně. :( Zkusila jsem všechno - spát osm hodin denně, masáže očí, chlazení nebo naopak teplé obklady, hodně pít, nejíst slané, jíst hodně zeleniny. Ale nic nezabralo. Na operaci nechci, ráda bych nějaký přírodní postup jak to zmírnit. Taky se občas dočítám, že za tím může být nemoc. Tak nevím, kam s tím jít. K očaři? Na kožní? Nebo k intenristovi? Je tu někdo, kdo s pytlema pod očima zatočil, popřípadě přišel na to, co je způsobuje?

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 12:34

Zacla bych u obvodaka, krev, ledviny… kdyz nic nezjisti, pak bych teprve sazela na genetiku.

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 29.03.18 12:56

Zamerila bych se na ledviny. Pit ledvinove caje, hodne vody, cordyceps, jine veci na podporu ledvin.

ka2ka
Extra třída :D 12654 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 13:46

A štítnou máš v pořádku? mě se udělali když mi nefugovala

tedeira
Stálice 92 příspěvků 29.03.18 14:14

Je to dědičný, mám to taky a je to vidět už i u mé skoro 3 leté dcery, neuděláš s tím nic :nevim:, jen se s tím naučit žít, není to zas taková katastrofa :kytka:

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 29.03.18 14:43

Fakt na to existuje operace?

Elenloth
Závislačka 3805 příspěvků 29.03.18 15:20

Mám je taky. Vypadám jako po flámu. Naštěstí to trochu zamaskuju brýlemi. Bez nich je to tragické. Nic přírodního na to neznám. Pokud máš v pořádku ledviny, tak je to asi prostě ta genetika.
Já si nechám píchnout hyaluronovou kys. až dokojím, prý by se to mohlotrochu vyrovnat. Na operaci sbírám odvahu.

Elenloth
Závislačka 3805 příspěvků 29.03.18 15:25

@tasa Jo. Operace spodnich vicek. Mela to i moderatorka Tereza Kostkova, taky si to nechala operovat.

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 29.03.18 15:27
@Elenloth píše:
@tasa Jo. Operace spodnich vicek. Mela to i moderatorka Tereza Kostkova, taky si to nechala operovat.

Me se to taky dela, ale jen nekdy, unava ci nemoc.

Elenloth
Závislačka 3805 příspěvků 29.03.18 16:52

@tasa Tak to souvisi spis s vodou v organismu, to na operaci moc neni, pomuze spis chladivy obklad nebo maska. Ja je mam porad, at delam co delam. Unava to jeste zhorsi, obcas vypadam jako baset.

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 31.03.18 03:21

Operace e bojím, ne ani tak operace samotné, jako výsledku. Možná tozhoršila opravdu ta alergie. Beru léky, ale co noc prosmrkám. :(Uvidím, až skončí období alergií, jestli ty otoky splasknou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama