Krvácení mimo cyklus během antikoncepce a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 07:40
Krvácení mimo cyklus během antikoncepce a kojení

Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti. Jsem půl roku po porodu už 5 měsíců beru antikoncepci, při Které nemám mít menstruaci( jednou jsem ji měla ale vypadalo to úplně jinak a vyřešilo se to vzatim více prášku), také kojim. Teď jsem začala mírně krvacet, ale není to takové to prave krvácení jako pro menstruaci, jen spíše po kapickach. Nevíte co to muže být

Přečtěte si článek: Menstruace při kojení přichází individuálně

Reakce:

Terka_mamka
Kecalka 150 příspěvků 31.03.18 07:55
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti. Jsem půl roku po porodu už 5 měsíců beru antikoncepci, při Které nemám mít menstruaci( jednou jsem ji měla ale vypadalo to úplně jinak a vyřešilo se to vzatim více prášku), také kojim. Teď jsem začala mírně krvacet, ale není to takové to prave krvácení jako pro menstruaci, jen spíše po kapickach. Nevíte co to muže být

Já bych si zašla na gyn. Braní více prášků? Nesmysl… Já tu antikoncepci při kojení brala taky a normálně jsem menstruovala, to neznamená že nebudeš mít menzes, ale že při kojení je nepravidelný a nebo žádný tak je to anti s nízkým hormonem a bere se celý cyklus :) pro jistotu…

Anetinqua
Povídálka 44 příspěvků 31.03.18 08:02

Mě prave minule doktorka řekla ze si mám vzít místo jednoho prášku dva kdybych krvacela

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 31.03.18 08:32

Asi ti uz tato antikoncepce nevyhovuje kvuli nizke hladine hormonu. ja to mela take, v podstate jsem pak skoro porad spinila. vyresilo to az ukonceni kojeni a najeti na jiny druh prasku. dojdi se domluvit se svou lekarkou na dalsim postupu.

Monika Matejasová
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 21:42

Ahoj! Mám otazku, mám jednoho dlouhodobého kamaráda, s kterym se taham. Vcera jsme spolu meli pohlavni styk, vsechno v poradku. V noci mě začalo bolet břicho, byla to neskutečná bolest, bylo to hrozny. Šla jsem potom na zachod a měla jsem asi 4 kapky krve na kalhotkách. A k tomu ještě špinim. Antikoncepci beru a menstruaci mam dostat za tyden. Stalo se vam to nekdy, nejake zkušenosti? Treba příznak těhotenství?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 12:58

@Monika Matejasová Asi ho ma velkyho co ti na to mam rict :) tehotenstvi se po styku poznat neda :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >