Bolest a křeče

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.19 00:25

Bolest a křeče

Děvčata :) už několik měsíců mám potíže se žaludkem je mi 19let a už trpím bolesti cca rok není to každý den ale 2 -4 do měsíce mi začnou křeče a bolest v žaludku (Aspoň to tak cítím že je to žaludek ) Že začátku se to da vydržet a po chvilce se az hroutim a musím se jít na silu vyzvracet aby mi bylo líp nevěděli by jste někdo co to muže byt? Všechny me posílají k lékaři ale bojím se předem moc děkuji :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8582
23.11.19 02:43

Můžou to být vředy.. Kameny.. Zlucnikovy záchvat.. K lékaři nechoď, radši doma trp, ono ti jednou tělo vypovi službu. :zed: :roll: Nechápu… Nejsme lékaři, dojdi si k doktorovi až tě to začne bolet, on ti řekne co ti je. Je milion možnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
23.11.19 09:04

Může to být klidně i zlucnikovy zachvat. Mě také pomohlo se vyzvracet… Bohužel bez návštěvy doktora se to neobejde ať je to cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20325
23.11.19 11:06

No tak se boj a trp a pokud ti tam naroste vřed a praskne, tak v bolestech umři. Nebo pokud se ti zanítí žlučovody, tak trp a sezmři v bolestech na sepsi. A nebo… možností jak zemřít v bolestech na dlouhodobě zanedbávaný problém, co byl ze začátku banalita je mnoho.

A nebo zajdi v pondělí k lékaři.

No a co že se bojíš? Úzkost se řeší tak, že se překoná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat