Bolest a ztuhlost lýtek

Anonymní
8.5.20 03:50

Bolest a ztuhlost lýtek

Zdravím, v poslední době mě trápí ztuhlost, bolest a tiky v lýtkách. Ve stejné době se přidala i silná únava, úplná schvácenost jako bych byla nemocná a bolest hlavy ale bez nemoci, prostě jen silná únava a slabost. Jsem prostě úplně vyřízená ale nemám být z čeho. Asi týden jsem proležela a proseděla snad vždy kdy to šlo, také zvýšená potřeba spánku byla, nebyla jsem schopná vstát po 8mi hodinách ale spala jsem i 12 hodin. Normálně jsem aktivní člověk, kterému nedělá problém ujet 25km na bruslích a ještě v ten den uvařit a uklidit celý byt úplně s přehledem, ale v poslední době je to úplně vzhůru nohama, nechápu čím to je. Začala jsem brát Magnesium 375 mg denně, a přijde mi že únava celkem opadla ale stále to není ono, a bolest lýtek, tiky a ztuhlost je stále i bez námahy. Tohle vesměs jsou příznaky nedostatku Mg ale že by tak intenzivní? A co by najednou také způsobilo takový nedostatek a potřebu Mg? K doktorce se mi s tím nechce, přijde mi to jako banalita, ale pořád mě to hlodá v hlavě co se děje :think: tak doufám že někdo poradí, nebo napíše svůj názor, předem děkuji za odpovědi :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18079
8.5.20 08:01

V pondělí zavolej své lékařce Hlavní problém nejsou ta lýtka, ale ta únava a je dost dobře možné, že během pátrání po anamnéze doktorka najde ještě další příznaky. Může to být třeba při špatné funkci štítné žlázy.

mezi tím užívej to magnezium, s tím že jedno ráno a dvě večer, zachovávej klidový režim a ta lýtka zkus jemně protahovat, případně je dávat vzhýru - čistě teoreticky to taky může být nějaký zánět žil.

K tomu si kup kilo banánů a během víkendu ho sněz, spolu s půl kilem brambor a půlkilem rajčat, pytlíkem sušených meruňek, pytlíkem zeleného hrášku a 4 vejcei. A ideálně k tomu vezmi ještě 3 litry kokosové vody a ty průběžně vypij. (Nejlevnější koupíš buď u vietnamců a nebo v Rossmandrogerii) - přidáš k tomu vápníku ještě draslík.

Jo a nos jen opravdu pohodlné boty, nebo choď bosky a kromě lýterk protahuj a masíruj i chodidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 16:12

Ahoj, podobné téma je i tady: na eMiminu"Roztroušena skleroza INFO
Třeba někdo poradí…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 21:55
@Ou píše:
V pondělí zavolej své lékařce Hlavní problém nejsou ta lýtka, ale ta únava a je dost dobře možné, že během pátrání po anamnéze doktorka najde ještě další příznaky. Může to být třeba při špatné funkci štítné žlázy.

mezi tím užívej to magnezium, s tím že jedno ráno a dvě večer, zachovávej klidový režim a ta lýtka zkus jemně protahovat, případně je dávat vzhýru - čistě teoreticky to taky může být nějaký zánět žil.

K tomu si kup kilo banánů a během víkendu ho sněz, spolu s půl kilem brambor a půlkilem rajčat, pytlíkem sušených meruňek, pytlíkem zeleného hrášku a 4 vejcei. A ideálně k tomu vezmi ještě 3 litry kokosové vody a ty průběžně vypij. (Nejlevnější koupíš buď u vietnamců a nebo v Rossmandrogerii) - přidáš k tomu vápníku ještě draslík.

Jo a nos jen opravdu pohodlné boty, nebo choď bosky a kromě lýterk protahuj a masíruj i chodidla.

Děkuji vám moc za rady, a návštěvu lékaře ještě zvážím… Nechci být za hypochondra :roll: a štítnou žlázou to určo nebude, na testech jsem byla už vícekrát protože nepřibírám a vždy v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj, podobné téma je i tady: na eMiminu"Roztroušena skleroza INFO
Třeba někdo poradí…

Jejda tak to snad ne, je mi 21 let a nemyslím si že bych mohla mít něco takového 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat