Bolest břicha a omdlévání

Anonymní
31.7.21 11:03

Bolest břicha a omdlévání

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat. Jsem ve 23 tt. Minulý týden se mi stala taková nehoda. Zrovna jsem jela na gynekologii když mi nastoupil hrozny tlak a taková bolest do břicha. Začalo se to jakoby dostávat do celého těla. Měla sem štěstí že jsem se chytla stromu. Protože sem omdlela a ten dopad nebyl tak velký. Pak si jen pamatuju jak mě zvedali ze země. Když jsem došla na gynekologii tak mi gynekolog řekl že je to v pořádku že těhotné sou labilní a že se s nima musí jednat v rukavičkách..a že se to stava.. tlak mám v pořádku trošku nižší ale jinak dobrý. Bylo mi řečeno že mám anémii a tak beru železo. Jenže od té doby se mi to stává pořád tlak a bolest do břicha a zase se mi to rozjíždí do těla takže si rychle sednu. Jenže mě to hrozně ubíjí nedokážu dojít ani do Alberta který je 2 minuty od baráku. Dělá se mi zle. Bydlím sama. Měla to z vás nějaká? A co vám pomohlo? Prosím sem z toho hotová 😔 Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
31.7.21 11:29

Taky sebou flákám a bolí mě břicho. Ale chodit ven normálně můžu, stačí vychytat den kdy je mi hůř a lítá mi tlak, to nikam nechodim. A taky neměnit rychle pozici - stoupat si pomalu a vždy se něčeho držet. Nákupy řešim rohlíkem. cz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat