Bolest břicha celá plocha

Anonymní
7.5.17 09:18

Bolest břicha celá plocha

Ahojky, nejdřiv anonym z důvodu, že kdyby to náhodou bylo něco malinko horšího, nechci aby o tom věděla rodina.

Ale k problému. Předevčírem (pátek večer) mě začlo opravdu dost bolet břicho, vše ale asi za 2 hodiny ustálo. Včera ráno bolelo, ale bylo to dost lepší.
Jenže včera večer bolelo tak 3× víc než večer v pátek, bylo to opravdu nesnesitelné. Usla jsem až v 11 a i teď ráno mi je zle a břicho mě hodně bolí.
Bolí po celé ploše, píchá mě tam, včera jsem měla i zvýšenou teplotu.
Je mi 19.
Nemá někdo zkušenost, popř. radu? Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17231
7.5.17 09:30

Doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19496
7.5.17 09:31

Radu mám, jdi k lékaři, může to být cokoliv a když už máš i teplotu, nebude to banalita. Že by slepé střevo? Víš, že může prasknout a ohrozit na životě? A nejen slepé střevo, ale třeba i tenké?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 09:48

Jejda, mám docela teď strach, no slepák by přízaky seděly…

• Nahlásit
  • Citovat
19496
7.5.17 10:43
@Anonymní píše:
Jejda, mám docela teď strach, no slepák by přízaky seděly…

Běž na pohotovost, neníto žádná legrace. oPravdu nevím, na co čekáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 13:28

Ja si říkám ze to nic není. A nechci aby si Mé tam nechali. Jinak se to zhoršuje a boli me I pod zebry :(

• Nahlásit
  • Citovat
429
7.5.17 13:34

Tak fajn, tak jen doufej, že až nebudeš schopná nám tady napsat další zprávu, jak se to stále zhoršuješ a že pořád nechceš do nemocnice, budeš ještě schopná si aspoň tu rychlou zavolat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19496
7.5.17 13:40
@Anonymní píše:
Ja si říkám ze to nic není. A nechci aby si Mé tam nechali. Jinak se to zhoršuje a boli me I pod zebry :(

Tak tvoje věc, ale pak nechápu, proč sem vůbec píšeš. No a jestli to přežiješ a nebudeš moc mít děti, tak se nediv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19496
13.5.17 10:21

Zakladatelko, co břicho, už víš, co ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.17 21:37

Týden v nemocnici, virový slepák. :/

• Nahlásit
  • Citovat
19496
14.5.17 21:45
@Anonymní píše:
Týden v nemocnici, virový slepák. :/

Aspoň víš, že příště raději hned do nemocnice. Jinak děkuji, že ses ozvala. Myslela jsem na tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 09:23

Děkuji, to je hezké :). Příště vím, že nepodceňovat. V neděli si mě tam nechali a v pátek ráno propustili, ale personál supr takže dobré. Bylo to laparoskopicky a jizvy skoro necítím. Jen mi zase našli ještě zánět močáku :D Takže taková smůla no. Snad mi schválí alespoň lázně, určo jednou chci mít děti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama