Bolest dutiny břišní

Attila8
5.5.17 12:51

Bolest dutiny břišní

Já nevím kde tak nějak začít, ekzém a nachlazení trvající od února už jsem řešila. Moje dr bohužel neřeší nic ale absolutně, jsem prostě mladá (31) a mě nemůže nic být. Prakticky celý život mě bolí břicho, stačí prohmatání od dr a bolí to x dalších minut. Pálí mě okolo žaludku, trpím extrémně na nadýmání, neustále mě bolí v levém podžebří, často je to ostrá bolest vystřelující až za levé prso, na to mi řekla že mám zařazené prdy a doporučila mi espumisan. Doprdeele jsem plátce zdravotního pojištění tak si snad zasloužím nějaký vyšetření. O výtěr z nosu a krku jsem si musela vyloženě škemrat, a vůbec jí nebylo divný že jsem už dva měsíce pořád na hromadě, co mám dělat, teď ležím doma zase v křeči už mám strach cokoliv sníst :,( co mám dělat?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

17999
5.5.17 13:01

Vydupej si alespon žádanku na sono břicha :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
5.5.17 13:14

To by chtelo gastroenterologa. Pokud to nenapise zadanku, zmen obvodaka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
5.5.17 13:37

Změň doktora. S pravidelnou stolici problém nemáš? Protože mě něco podobného dělálo když jsem míval zácpu a tu jsem míval asi od páteře. Pak jsem měl jakoby nafouklé pné břicho, nemohl jsem pít bublinky. Ale měl jsem i bolesti celé břicha, takové stěhovavé. CRP 55 a nic mi nezjistili. Jen stolici ve střevě. Tak jsem dostal nějaký sirup na vyprázdnění a bolesti přešly, CRP kleslo. Míval jsem i zelený povlak na jazyku, když toxiny neodcházeli kudy měly. U toho mě to i pálelo, bylo to jako bych měl na sobě zapnutou žehličku a tá se při pohybu bolestivě odlepovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
5.5.17 13:48

@Havran007 vyprazdňuji se normálně, většinou každý den, někdy i 2× ale stolice extrémně zapáchá, je to opravdu strašný smrad, že mám i já chuť z toho wc občas utéct :?

• Citovat
  • Upravit
3110
5.5.17 13:52

Není nic jednoduššího, než zmenit doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
5.5.17 13:57

Napadla mě alergie na mléčné výrobky. Určitě ybch ale změnila doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
5.5.17 13:59

Hele, jiný doktor a vypadá to spíš na nějaký problém s intoleranci potravin. Jestli to je celý život. Celiakie a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
5.5.17 14:32

Mám podezření na intoleranci na laktózu, mamka mi říkala že jako miminko jsem byla furt jak balon a s hadičkou u zadku, celé dětství mě cpali mlékem, škoda že to nikdo nikdy neřešil… Nejspíš už jsem tak v loji že moje tělo neví už co. S mléka mi před x měsíci bylo zle, tak jsem ho vysadila a pak už dobré, dnes jsem si na snídani ráno dělala buchtu do hrnku v mikrovlnné troubě no a masakr…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama