Nemalobuněčný karcinom plic

5.5.17 08:47

Nemalobuněčný karcinom plic

Ahoj maminky, chtěla bych se optat, zdá někdo nemá stejnou či podobnou zkušenost, situaci…babičce zjistily nemalobuněčný karcinom plic který není rakovinotvorny, takže lze pouze řešit operací. Jenže babička zhubla za velmi krátkou dobu cca 30 kg, takže je velmi slabá a bylo nám řečeno že je zasazeno 95%,to znamená že by operaci nepřežila. Takže nám ji dali domů, s tím že už se s tím nedá absolutně nic dělat, jíst nechce, většinu času pospava, bolesti zatím nemá, dušnost ano, ale není to tak zlé. Zkrátka můj dotaz zní, jak tu babička s námi ještě dlouho vydrží? Jaké jsou vaše zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1647
5.5.17 09:12

Ahoj, mě přijde teda hrozný přístup ze strany lékařů! To si můžou dovolit? Je asi pochopitelný, že když ji není dobře, že nechce jist, kor starý člověk… Ale tak ji snad měli dát aspoň trochu do kupy, formou nějaké výživy do kapacky… Zkus se na to ještě optat… Nějakeho známého zdravotnika nemáte? To taky dělá hodně… Hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
5.5.17 09:34

@Mimis2017 lekar neni kouzelnik obcas to proste nejde.
Zakladatelko to ti asi nikdo nerekne. Nase zkuselost…par tydnu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
5.5.17 09:38

@jahuhudka nemusí být kouzelník, aby ji dali aspoň kapacku s výživou a trochu ji zavodnili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
5.5.17 09:40
@Mimis2017 píše:
@jahuhudka nemusí být kouzelník, aby ji dali aspoň kapacku s výživou a trochu ji zavodnili…

To ale uz nemusi stacit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12945
5.5.17 09:44

@Mimis2017 paní má zasaženo 95 % plic…vše fakt není k řešení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 19:27

Děkuji za reakce…spíš jsem chtěla znát zkušenosti od těch kteří to v rodině prožily..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama