Bolest břicha - levá strana

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.6.22 11:32

Bolest břicha - levá strana

Dobrý den,
poprosím o radu, zda někdo nebude mít zkušenost. Asi dva dny mě bolel levý podbřišek, před 3 měsíci jsem měla prave v levém podbřišku prasklou cystu, nyní mám necelý týden před MS, tak jsem to přikládala tomu. Poslední dva dny se ale střídavě přidala bolest vlevo od pupíku a někdy to jde ještě trosku výš, jakoby tak cm pod posledním zebrem, také levá strana. Nezvracela jsem, horečka taky není. Jsem z toho spíše nervózní, co to muže být. Teta měla akutní zanet slinivky a mám z toho strach, jestli to nemůže být ono. Není to bolest nějak velmi omezující, no proste to cítím a je to nepříjemný. Na stolici chodím pravidelně. U Dr jsem poslední dobou pořád (s jinými problémy) a už je mi blbé tam jít i s bolestí břicha. Předem děkuji za rady a prosím o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
586
21.6.22 12:07

Netrpíš zácpou? Slinivka bolívá uprostřed břicha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
21.6.22 12:11

A pardon,, já to o té stolici nedočetla. Hele v břiše může bolet tisíc věcí a fakt to není o tom, že jen s bolestí břicha nechceš otravovat lékaře. Naopak. Bolest břicha vždy patří k řešení lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
21.6.22 12:15

@azalia v pohodě. No spíše se cítím i taková nafouklá, ale to asi tou přicházející MS. No prave mě vyděsilo, ze to bolí na té levé straně trochu nahoru od pupíku. Uvidím do zítra, kdyžtak skocim na chirurgii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 12:26

Zkusila bych si zavolat na gyndu, jestli to nemůže být zase nějaká cysta. Udělají ti vnitřní sono a budeš vědět víc. Ještě by to mohlo být od močových cest, může tě bolet ledvina, ale to bys asi měla i další problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
69
21.6.22 14:23

Prosím nemá tedy někdo zkušenost s tím, kde a jak bolí slinivka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat