Bolest bříška ve 30. týdnu těhotentství

Anonymní
25.7.20 10:50

bolest briska ve 30 tydnu

Ahojk, chtela jsem se zeptat jestli jate to taky nejaka mela v tomto tydnu, pres noc me chytili bolesti do bricha ze vsech stran a jeste to nepreslo, male se to asi taky nelibilo celou noc a ted od rana co jsem se probudila se porad hejbe a strasne moc kope stim ze do toho jeste skyta, a nechci chodit k doktorce a nebo rovnou do nemocnice protoze naposledy co jsem byla tak me skoro a doslova vyhodili ze tam od toho nejsou a a at neplasim jako prvorodicka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3179
25.7.20 10:55

Bože, tak bez do jiný nemocnice. Normální to není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
25.7.20 11:02

Tohle bych teda jako blbost nevidela a do nemocnice bych sla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.20 11:16

@mackA159 sl jsem i do jine nemocnice predtim ale bohuzel mi rekli ze me neosetri at si jedu do sve nemocncie kde budu rodit :/

• Nahlásit
  • Citovat
2692
25.7.20 12:18

A nemáš posliky? V nemocnici by te měli vyšetřit. Nezdá se mi, ze by te vyhodili aniž by se na tebe koukli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.20 13:56

@Martina84 bohuzel byhazuji je jim to ted momentalne strasne otravne a neprijemne ze je nekdo otravuje momentalne jednaji strasne v kazde nemocnici v praze

• Nahlásit
  • Citovat
25.7.20 15:52

A kde te odmítli osetrit??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.20 15:54

@anonymni_cubka krc, karlak, bulovka a to jsem hlasena na bulovce ale rekli mi ze to resi gynekolozka, uprimne ted posledni dobou zachazi strasne s pacientama

• Nahlásit
  • Citovat
25.7.20 16:07

Tak to je jeste vetsi picovi#a…Osetrit te musí a těhotnou si nikdo nelajzne nevysetrit…Kort v 30tt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
25.7.20 21:32
@anonymni_cubka píše:
Tak to je jeste vetsi picovi#a…Osetrit te musí a těhotnou si nikdo nelajzne nevysetrit…Kort v 30tt…

Přesně tak. Je vikend a na gynekologii si dojit nemuzes. To si zadnej doktor nelajskne. Pokud máš obtíže, musí tě vyšetřit, zda je vse v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.20 22:28

@Martina84 V porodnici ji také nemůžou odmítnout..Když píše sem tak umí snad zvednout mobil ne?.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
26.7.20 11:33
@Anonymní píše:
@anonymni_cubka krc, karlak, bulovka a to jsem hlasena na bulovce ale rekli mi ze to resi gynekolozka, uprimne ted posledni dobou zachazi strasne s pacientama

Prosímte. Píšeš totální nesmysli.. Buhvi jak to je. Jestli ti je fuk tvůj život, a hlavne život tvyho dítěte, vesele piš na emimino. Prostě zvedni zadek a jed do nemocnice. Vyšetřit tě musí všude, a je uplne jedno kde jsi registrovaná. Třeba tě aspoň trochu vydesim že začneš něco delat- může dost kopat protože že se,, dusi,,, skrz to že má omotanou pupeční šňůru okolo krku. Už jsem několik diskuzi četla, a neskončilo to dobře. Pevně věřím a doufám že jsi do nějaký nemocnice jela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 16:12

@mackA159 neni mi nic fuk zalezi mi na mem diteti, ale bohuzel nesmysli to nejsou zavolala jsem si a rekli mi at si pockam az pujfu na kontrolu ke sve doktorce proto jsem psala a nakonec mi jedna maminka poradila at si koupim magnezium ze to pomaha a sklidni delohu tak sem si to koupila a je to hned lepsi a ano nechteli me osetrit

• Nahlásit
  • Citovat
26.7.20 18:42

Prosím tě, kdyby ti záleželo tak jedeš..Vyšetřit tě musí tak nemel kraviny..Bolesti se celkově v těhotenství nepodcenují..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 19:12

@anonymni_cubka bohuzel sem jela a bohuzel me neosetrili takze jsem zacala psat sem jestli to nektera mela, rekli mi ze mji podstav v druhy mi rekli at si jedu tam kde jsem registrovana a to same i v te treti, nejsem ohleduplny

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama