Bolest celé nohy

Anonymní
8.12.19 12:44

Bolest celé nohy

Dobrý den chtěla bych se zeptat, co to může být. Asi před měsícem mě bolela záda v kříži, ty odezněli, pak se dostavila křeč v pravé noze ve stehni, stehno mě pobolivalo ale dalo se to vydržet. Chodila jsem normálně do práce, i když mě pak začalo bolet i lýtko, ale pořád se to dalo vydržet. Teď asi týden co jsem doma s dcerou z nemocí, začala noha bolet šíleným způsobem, bolí celá noha od stehna až po lýtko, jediná úleva je když ležím na boku a mam nohu skrčenou. Nemůžu sedět a když vstanu po delší době je to nejhorší, bolesti střílí od stehna až po lýtko, mám problém se posadit na WC. Včera jsem bolestí nemohla vydržet tak jsem jela na pohotovost, tam mi dali injekci na bolesti a, že si to mám mazat dolgit krémem a brát ibalgin. Nic stoho nepomáhá. Noha bolí víc a víc. Zítra se chystám k obvodnímu lékaři, protože stou nohou to do práce nedám. Zajímalo by mě co to může být, na pohotovosti mi nic neřekli, jen kdyby mě to nepřestalo bolet, že se mám objednat na neurologie. Moc dekuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10741
8.12.19 12:48

Na pohotovosti s tebou nic moc víc dělat nemůžou.

Zajdi zítra k praktikovi a chtěj žádanku na ortopedii a neurologii a ve výsledku budeš potřebovat rehabilitace a fyzioterapii - od nějakých blkací v křížové oblasti ti tohle noha klidně dělat může no.

Do té doby klidový režim, suché teplo (i na tu křížovou oblast) a léky na bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 12:52

@Ou děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 13:48
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat, co to může být. Asi před měsícem mě bolela záda v kříži, ty odezněli, pak se dostavila křeč v pravé noze ve stehni, stehno mě pobolivalo ale dalo se to vydržet. Chodila jsem normálně do práce, i když mě pak začalo bolet i lýtko, ale pořád se to dalo vydržet. Teď asi týden co jsem doma s dcerou z nemocí, začala noha bolet šíleným způsobem, bolí celá noha od stehna až po lýtko, jediná úleva je když ležím na boku a mam nohu skrčenou. Nemůžu sedět a když vstanu po delší době je to nejhorší, bolesti střílí od stehna až po lýtko, mám problém se posadit na WC. Včera jsem bolestí nemohla vydržet tak jsem jela na pohotovost, tam mi dali injekci na bolesti a, že si to mám mazat dolgit krémem a brát ibalgin. Nic stoho nepomáhá. Noha bolí víc a víc. Zítra se chystám k obvodnímu lékaři, protože stou nohou to do práce nedám. Zajímalo by mě co to může být, na pohotovosti mi nic neřekli, jen kdyby mě to nepřestalo bolet, že se mám objednat na neurologie. Moc dekuji za odpověď.

Napada me tromboza? Osobni zkušenost. Neni mirne otekla ani mirne studenejsi ci nema trochu jinou barvu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 14:01
@Anonymní píše:
Napada me tromboza? Osobni zkušenost. Neni mirne otekla ani mirne studenejsi ci nema trochu jinou barvu?

Trochu mi otekla v místě stehna, noha bolí jen na zadní straně od stehna po lýtko. Ulevim si jen když ležím na boku se skrčenou nohou. Už se mi nechce ani vstávat když vím jaká bolest mě čeká, při došlapnuti vystřeluje bolest až do lýtka.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 15:12

Hmhm urcite bezte k lekari, muze to byt od zad ale nemusi to souviset, to mi pripada ze to na to boli moc. Pokud uzivate horm. antikoncepci je mozna i ta ucpana ceva, nenechala bych se odbyt u lekare. Staci jednoduchym odberem vyloucit a ni nemusite napr. na sono na cevni. Hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 16:21
@Anonymní píše:
Hmhm urcite bezte k lekari, muze to byt od zad ale nemusi to souviset, to mi pripada ze to na to boli moc. Pokud uzivate horm. antikoncepci je mozna i ta ucpana ceva, nenechala bych se odbyt u lekare. Staci jednoduchym odberem vyloucit a ni nemusite napr. na sono na cevni. Hodne stesti

Moc děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama