Bolest hlavy- levá strana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 09:55
Bolest hlavy- levá strana

Ahoj, po proudu dcery což je 4r. Jsme po 14 dnech měla auru před očima, bolest hlavy a poruchu řeči. Chtěla jsem něco říct ale nemohla. Na to konto jsem šla k dr. Ta mě poslala do nemocnice aby mi udělali CT. Samozřejmě mě objednali a udělali EEG a magnetickou resonnanci. Po 3 měsících výsledky, že tedy na EEG nějaké vlny ale magnet naprosto v pořádku. Jenže cítím tu levou stranu pořád je to 4r. Jendou do roka mám auru před očima. Jako nevím ani proč sem píšu, ale už mám myšlenky bůh ví na co.. Nevím jestli to taky nemám už psychické že na to furt myslím a přemýšlím bůh ví co by mi mohlo být. Děkuji za pochopení :oops:

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 29.05.19 10:19

Nemuze to byt od krcni patere? Ja takhle mela bolest na jedne strane hlavy a bolelo me oko. Prestalo to az kdyz jsem si koupila zdravotni polstar a poradnou postel s kvlitni matraci.

Uživatel je onlineklamonožka
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 29.05.19 10:20

Zkušenosti s tím nemám, ale napadlo mě, jestli se ti tím porodem nemohly „hýbnout“ nějaké nervy, páteř apod. Co se s tím zkusit obrátit na fyzioterapii nebo ortopedii, jestli by tomu nepomohly rehabilitace? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 10:33
@klamonožka píše:
Zkušenosti s tím nemám, ale napadlo mě, jestli se ti tím porodem nemohly „hýbnout“ nějaké nervy, páteř apod. Co se s tím zkusit obrátit na fyzioterapii nebo ortopedii, jestli by tomu nepomohly rehabilitace? :think:

Teď chodim k jednomu dr. Je to nějaký rehabilitační doktor. Nejdřív mi řekl že mám vystouple obratle na páteří v místech pro zažívací orgány. Tak nasadil léčbu a nepomohlo to. Šla jdem znovu a teď říká že krční páteř nic moc jestli netrpím na angíny a poslal mě na Orl. Může to být prý taky tím že se ta krční páteř blokuje.. Tak nevím..

mayunka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 29.05.19 10:41
@Anonymní píše:
Ahoj, po proudu dcery což je 4r. Jsme po 14 dnech měla auru před očima, bolest hlavy a poruchu řeči. Chtěla jsem něco říct ale nemohla. Na to konto jsem šla k dr. Ta mě poslala do nemocnice aby mi udělali CT. Samozřejmě mě objednali a udělali EEG a magnetickou resonnanci. Po 3 měsících výsledky, že tedy na EEG nějaké vlny ale magnet naprosto v pořádku. Jenže cítím tu levou stranu pořád je to 4r. Jendou do roka mám auru před očima. Jako nevím ani proč sem píšu, ale už mám myšlenky bůh ví na co.. Nevím jestli to taky nemám už psychické že na to furt myslím a přemýšlím bůh ví co by mi mohlo být. Děkuji za pochopení :oops:

Ahoj. Podle ty aury a bolesti hlavy a poruchy řeči bych řekla i migréna. párkrát jsem to taky tak měla. Pak i brnění rukou. Jinak EEG. CT i resonanci vše bez nálezu. Už 15 let trpím jako pes a vlastně mi nic není…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:02
@mayunka píše:
Ahoj. Podle ty aury a bolesti hlavy a poruchy řeči bych řekla i migréna. párkrát jsem to taky tak měla. Pak i brnění rukou. Jinak EEG. CT i resonanci vše bez nálezu. Už 15 let trpím jako pes a vlastně mi nic není…

Acho jo, já nechce trpět do smrti.. :roll: já měla něco na EEG, ale řeknou vám že tam jsou nějaké vlny a to bylo všechno..

mayunka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 29.05.19 11:06
@Anonymní píše:
Acho jo, já nechce trpět do smrti.. :roll: já měla něco na EEG, ale řeknou vám že tam jsou nějaké vlny a to bylo všechno..

Nikdo neříká, že budeš trpět jako já. Měla jsi při porodu epidural?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:10

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…To je mi jasné, ale už takto mě to pěkně štve. Neměla jsem při první a ani při druhé dceři. Ale hlava mě bolí právě od druhého porodu.

mayunka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 29.05.19 11:14
@Anonymní píše:
Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…To je mi jasné, ale už takto mě to pěkně štve. Neměla jsem při první a ani při druhé dceři. Ale hlava mě bolí právě od druhého porodu.

aha
no ja právě četla, že i epidural může způsobit bolesti hlavy. Já to od druhého porodu mám horší. Téměř denodenní bolest hlavy…

Váš příspěvek
Reklama