Co pomůže na urputnou bolest hlavy?

Anonymní
18.1.18 14:24

Bolest hlavy tento týden

Ahoj holky, od vikendu mam bolest hlavy, s prestavkami, ale vim o tom :-) je to asi kvuli nizkemu tlaku vzduchu, trpivam na to. kazdopadne krom lezeni v horke vane mi toho moc nepomaha.mate tipy, co vam pomuze? diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48
18.1.18 14:31

Mně pomáhá zcela farmakologické, leč účinné řešení - Ibalgin. A někdy zabere akupresurní bod na ruce, těsně nad kožním záhybem mezi palcem a ukazovákem, akorát se to musí zmáčknout nehtem a bolí to jak čert. :cert: Obecně bych řekla, že tohle funguje spíš na principu vyhánění čerta ďáblem, jelikož to bolí tak, že na nějakou jinou bolest zapomeneš. :lol: Někdy to funguje, někdy se bolest vrátí okamžitě, jakmile ten bod pustím. No a pak nastupuje to farmakologické řešení… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
18.1.18 16:27

Kafe a brufen.taky na to trpim. cyklus. zmena pocasi…porad neco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.18 16:59

@Verunka1309 jj..ale ted je to skoro cely tento tyden…i vsichni v okoli si stezujou…tlak je 996, jsem koukala…nizkej :)

• Citovat
  • Nahlásit
5977
18.1.18 20:59

Taky mě bolí. Mám zrovna u emimina kafe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.18 21:03

@smutná máma jj…des tenhle tyden…tak at je nam brzy lip!

• Citovat
  • Nahlásit
9060
18.1.18 22:10

To jsem rada, ze nejsem sama! Tento tyden je to vazne hrozne. Vetsinou takhle trpim jen par hodin, ale tohle je moc. :zed:
Kdyz je nejhur, tak Ibalgin. Kdyz jsem doma, jdu si aspon na chvili lehnout a zdrimnout si, to mi obcas pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.18 09:01

@Titty myslim, ze jsme z toho venku…tlak vzduchu je uz dle webu v norme a me uz konecne hlava neboli!

• Citovat
  • Nahlásit
61449
19.1.18 09:08

Mě pomáhá jedině algifen, ale vzít si ho hned zkraje, jinak je mi i blbě od žaludku a to pak nezabere nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9060
19.1.18 10:20
@Anonymní píše:
@Titty myslim, ze jsme z toho venku…tlak vzduchu je uz dle webu v norme a me uz konecne hlava neboli!

Jo, dneska už je mi dobře. Taky jsem se konečně dokopala jít večer spát dřív, to myslím pomohlo hodně. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
911
19.1.18 10:31

Take trpim na bolesti hlavy, me treba pomaha studeny obklad, no jako zdravotnik mam algifenove kapky porad v zasobe a ty mi pomahaji nejlepe, nesmim kvuli zaludku nesteroidni antirevmatika jako ibalgin a jim podobne. Nejlepsi je ticho, klid a spanek, ale ne vzdy se postesti, bohuzel :) at te to brzy prejde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
19.1.18 10:38
@darksun píše:
Mně pomáhá zcela farmakologické, leč účinné řešení - Ibalgin. A někdy zabere akupresurní bod na ruce, těsně nad kožním záhybem mezi palcem a ukazovákem, akorát se to musí zmáčknout nehtem a bolí to jak čert. :cert: Obecně bych řekla, že tohle funguje spíš na principu vyhánění čerta ďáblem, jelikož to bolí tak, že na nějakou jinou bolest zapomeneš. :lol: Někdy to funguje, někdy se bolest vrátí okamžitě, jakmile ten bod pustím. No a pak nastupuje to farmakologické řešení… 8)

Jo, něco podobného taky dělám, akorát místo ruky si rýpu do dásně. :oops: Vím, že je to blbost a neměla bych to dělat, ale mívám ty bolesti hlavy opravdu hrozné (ani prášky mi někdy nezabírají), a takhle to alespoň na chvíli „přetluču“.

Jinak pomáhá mi někdy kafe (nějak to upravuje tlak a množství vody v těle), ale spíš proti slabší bolesti. Případně Paralen a kafe (ale to není vůbec nic zdravého na ledviny, takže to dělám jen v nejvyšší krizi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
19.1.18 16:11
@darksun píše:
Mně pomáhá zcela farmakologické, leč účinné řešení - Ibalgin. A někdy zabere akupresurní bod na ruce, těsně nad kožním záhybem mezi palcem a ukazovákem, akorát se to musí zmáčknout nehtem a bolí to jak čert. :cert: Obecně bych řekla, že tohle funguje spíš na principu vyhánění čerta ďáblem, jelikož to bolí tak, že na nějakou jinou bolest zapomeneš. :lol: Někdy to funguje, někdy se bolest vrátí okamžitě, jakmile ten bod pustím. No a pak nastupuje to farmakologické řešení… 8)

Popsala jsi vrátkový systém ovlivnění bolesti, je to přesně, jak říkáš, ale používá se to i teraputicky, něěkteré obstřiky fungují na tom principu a také řada tzv. měkkých technik. Funguje to. jde o to, že bolest z hloubky i povrchu prochází jednou branou a obě se tam naráz nevejdou. zatímco sval chvilku nebolí, má šanci se uvolnit a nebolet i poté. Dokud sval bolí, nepovolí se. takže mačkejte, hmožděte, masírujte, štípejte, to je OK. A prášek je také OK. každou déletrvající bolest hlavy má vidět neurolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37158
24.1.18 06:26

@Ivaporadna hele vždyť to neumíš ani napsat - je to MigrenOUT.

Mimochodem to obsahuje vrbovou kůru, tedy kyselinu acetylosalycilovou /- látku používanou na rozleptání kůže při bradavicích :-)))))) (tím jen parafrázuji ten tvůj nesmyslný argument s jedem na krysy, aspirin samozřejmě zabrat může)

mě na bylinkách vadí, že obsahují neprobáfdanou směs látek, která jistě může mít příznivé ale tím pádem zákonitě musí mít i škodlivé účinky. není definován obsah, není stanovena bezpečná dávka, nejsou provedeny klinické studie… myslet si, že něco jen pomáhá, je blbost.

A když má nějaký preparát vypsán 7 účinků, tak by se každému měla rozsvítit červená - to je herbalife, to je mladý ječmen - to je prostě blbost, tahání peněz z kapes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DenisaBy
27.1.18 13:37

To me taky bolela 3 dny.. Pak sem si vzala tramal a pozvrcela se z neho. Takze neporadim. Me uz snad zadny ani nepomuze :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat