Reklama

Jednorázový tik na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miminko22
Kecalka 169 příspěvků 17.01.18 17:18
Jednorázový tik na krku

Dobrý den všem :) Občas mi jakoby přeskočí (tik) sval na krku, většinou na pravé straně (na té usínám, jinak neusnu). Nebolí to. Stává se vám to taky?

Reklama

Reakce:

Fíková
Kelišová 5388 příspěvků 17.01.18 17:33

Bože, mám občas tik na různých částech těla, ale zakládat kvůli tomu diskuzi mě fakt nenapadlo. :mrgreen: Snad to nic smrtelného nebude…

miminko22
Kecalka 169 příspěvků 17.01.18 17:48

@Fíková Já se normálně zeptala a jestli Vám můj dotaz tak vadí tak nevím proč na něj odpovídáte. Člověk, aby se bál na něco zeptat :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 18:20

Nemám jednorázové, mám docela pravidelné, zejména při uvolnění svalů. Což je zejména v lehu před usnutím nebo kdykoliv, když uvolním svaly během dne, ať již stojím, sedím či ležím. Před tím usnutím to mám také na jedné straně, jak se tělo uvolní a „odškube“, tak už mohu v klidu usnout ;-).

E.

miminko22
Kecalka 169 příspěvků 17.01.18 18:41
@Anonymní píše:
Nemám jednorázové, mám docela pravidelné, zejména při uvolnění svalů. Což je zejména v lehu před usnutím nebo kdykoliv, když uvolním svaly během dne, ať již stojím, sedím či ležím. Před tím usnutím to mám také na jedné straně, jak se tělo uvolní a „odškube“, tak už mohu v klidu usnout ;-).E.

Mě se to stane tak jednou za 2 dny. Většinou u toho držím malou a mám hlavu nakloněnou na levou stranu a na pravý straně mi škubne ve svalu na krku. Mam to od porodu kdy spím na pravý straně, abych byla k malé čelem a teď už ani jinak neusnu.

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 17.01.18 18:55

Já mám od neděle tik v oku, vždycky trvá par vteřin a jde to i vidět. Vypadám jak nervák :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >