Bolest i po šestinedělí

Anonymní
27.2.21 08:46

Bolest i po šestinedělí

Ahoj,

už jsem zoufalá. Jsem dva dny po šestinedělí a stále mě „spodek“ bolí. Bolí tak, že to táhne jakoby k jedné straně, jak kdyby to bylo špatně sešité - bylo víc „hmoty“ na jedné straně a proto to táhlo, prostě to bolí. Přestala jsem krvácet, ale včera jsem byla s mimčem na procházce hodinku a co jsem přišla domů se to zase spustilo. Dnes zase nic. Včera jsem se také poprvé podívala jak to vypadá zrcátkem. A nevím, zda to tak má být. Myslela jsem, že když mě zašijí, tak mě zašijí tak, aby to bylo původně stejně velké, takhle to vypadá, že pochvu a zadek dělí tak 1 cm. Je to tak normální nebo se to ještě „stáhne“? Co ta bolest? Četla jsem o zánětu a na ten to nevypadá, žádnou horečku nemám ani to nijak nezapáchá.

Upřímně si nedovedu představit s touto bolestí jak mám začít zase sexuálně žít…

K doktorovi jdu na kontrolu v úterý tak se zeptám, ale zatím mám brouka v hlavě a představuji se nejhorší scénáře, jak v této době, kdy je covid budu muset zase do nemocnice na nějakou revizi atd. :,(

Děkuji za rady.

Anonym kvůli choulostivosti situace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63066
27.2.21 10:54

Ono to trvá, než se to vzhledově srovná. Hlavně klid. Bolesti můžou přetrvávat po námaze, no uvidíš, co ti řekne dr :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 13:03

@martina.se Je to většinou, když přijdeme z procházky nebo když uklízím, tak je to možné. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat