Miminko se ještě neusmívá

Anonymní
24.2.21 20:00

Miminko se ještě neusmívá

Holky, dneškem má naše malá 8 tydnu, za par dnů tedy 2 měsíce…a stále nic, muzu dělat blbinky jaké chci, smát se jak chci a stejně se ta naše prďola neusměje, vždy jen v polospánku ale to jsou takové ty tiky, nebo předtím než si ublinkne :D…už jsem ale trochu nervozni, její bráška se smál už v šesti týdnech, postupně víc a víc..na fotce kde jsou mu dva měsíce už má pusinku dokořán a je vytlemenej :lol:…ale malá je teda o 3 týdny dříve narozena, mozna je to tím :(? Díky za zkušenosti.

PS jinak je tedy vývojově v pořádku - kouká na hračky, snaží se po nich sahat, oční kontakt ok, snaží se pást koníčky, kope ručkama nožkama…jen přes den stále dost spí

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1054
24.2.21 20:17

Děti nesrovnávej, až se jí bude chtít a bude na to připravená, tak se usměje alespoň si toho budete víc vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52934
24.2.21 20:25

Pvní dítě 5, druhé 9 týdnů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5314
24.2.21 20:46

Nechápu proč anonym. 3tydny, je v termínu 36tt-42tt. A každé miminko je jiné, ty dva starší si nepamatuji, nejmladší snad od 6tydnu, ale ona je hrozný smíšek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5308
24.2.21 22:50

Proč anonym? Může být klidně i kolem 10.mesice. Pokud se narodilo miminko dříve, tak je to i tím. Je to malé miminko, ty mají dlouho spát. Přestaň řešit fotky syna, hoď se do klidu, neporovnávej neporovnatelné. Víš jaký je vědomy úsměv fuška? Pokud vnímá normálně, což i uvádíš, tak má prostě jiný plán co pozorovat a v čem se rozvíjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 23:14

@Trojlístek no tak až kolem 10. měsíce to asi opravdu ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5308
24.2.21 23:22
@Anonymní píše:
@Trojlístek no tak až kolem 10. měsíce to asi opravdu ne :lol:

Ano, pardon oprava, týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
24.2.21 23:23

U nás to je teď v 6ti týdnech.
Nesrovnávej. Jestli se narodila dříve, má ještě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
24.2.21 23:50

Mě se smála až někdy ve třetím měsíci takže v klidu taky jsem na to čekala jak blázen a teď se rehta jak o život. nejvice ráno když k ní vstávám, to má člověk hned lepší náladu…počkej si kdo si počká ten se dočká :P :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
25.2.21 07:20

Nesrovnavej, každé dítě je jiné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 09:24

Ahoj. Mám syna narozený začátek 37tt a smát se začal až ve třech měsících. Teď mu bude 7 měsíců a stačí na něj udělat Hu a už se 🤣 každé dítě je jiné :)

• Citovat
  • Nahlásit
6398
25.2.21 09:36

Mám 3 děti a fakt vůbec netuším, kdy se začaly usmívat. Pokud je jinak vývojově v pořádku, tak nechápu, co řešíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 19:49

Tak za tři dny 10 týdnů a stále se nesmějeme :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat