Anální sex v šestinedělí

Anonymní
22.2.21 21:44

Anální sex v šestinedělí

Ahoj, jsem 4 týdny po porodu a dnes jsem to nevydržela a měla jsem s manželem anální sex, dávali jsme si pozor aby mu náhodou nesklouzl dolů tam kde je pipka a jizva po nástřihu. Bylo to super a nebolelo to, ale pak jsem si uvědomila že sex by měl být až po 6 nedělí, nemůže to být problém, když jsme to měli už po 4 týdnech a jen tedy análně? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
298
22.2.21 21:53

Ja myslim ze jako sex mají doktoři namysli vaginalni, ne anální :mrgreen: sex se nedoporučuje kvuli zanesení infekce hlavně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
22.2.21 21:58

Don't feed the troll. :roll: Takhle blbej nikdo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5329
22.2.21 22:03

Nějak se mi nechce věřit, že by to novopečená maminka už už nemohla vydržet, aby měla zas její oblíbený anál. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
22.2.21 22:21

@mau-mau a jeste k tomu po nastrihu… :lol: ja se bala jit pomalu i na velkou 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
22.2.21 22:25
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 4 týdny po porodu a dnes jsem to nevydržela a měla jsem s manželem anální sex, dávali jsme si pozor aby mu náhodou nesklouzl dolů tam kde je pipka a jizva po nástřihu. Bylo to super a nebolelo to, ale pak jsem si uvědomila že sex by měl být až po 6 nedělí, nemůže to být problém, když jsme to měli už po 4 týdnech a jen tedy análně? :(

Zavolej gynekologovi/gynekoložce a zeptej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
22.2.21 22:37

Achjo, že tohle někoho baví, už vidím čerstvou maminku jak se nemůže dočkat análu, to je sci-fi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 22:42
@Markéta188 píše:
Achjo, že tohle někoho baví, už vidím čerstvou maminku jak se nemůže dočkat análu, to je sci-fi :lol:

co je na tom divného? 8o prostě už se cítím dobře a sex ať už jakýkoliv mi chybí no… :mrgreen: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
22005
22.2.21 22:46
@Markéta188 píše:
Achjo, že tohle někoho baví, už vidím čerstvou maminku jak se nemůže dočkat análu, to je sci-fi :lol:

Je 4 týdny po porodu, stala se matkou, to ovšem neznamená, že jí skončil sexuální život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9723
23.2.21 06:07
@Klopotkova píše:
Je 4 týdny po porodu, stala se matkou, to ovšem neznamená, že jí skončil sexuální život.

Kolikrát už si rodila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat