Hamilton a děsné bolesti v kříži

596
26.2.21 13:25

Hamilton a děsné bolesti v kříži

Holkyyy dnes mi byl proveden Hamiltonův hmat, jsem již týden po termínu. Nic nebolelo, vše ok momentálně jsem čtyři hodiny po hmanu a už tak dvě hodiny mám děsné křížové bolesti. Nevím jak si lehnout, sednou, chodit.. Rozjel se vám některé takto prood??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4818
26.2.21 13:36

@Drndadvě Hemilton mi doktor dělal kolem 11 hodiny. Přesně už si nepamatuji. Syn se narodil 19:58.
Porod se rozjel rychle. Už v Globusu jsem měla porodní bolesti (jenže já nevěděla, že to jsou porodní bolesti, představovala jsem si to více bolestivé). :mrgreen:
No a porod byl tak rychlý, že bych nestihla dojet ani z nemocnice domu pro tašku a zpět do nemocnice. :mrgreen:
Takže to porod klidně může být. :mavam: spreji rychlý a hezký porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
26.2.21 13:43

Bez si dat vanu nebo alespon teplou sprchu a uvidis, kazdopadne kdyby to sililo tak bych jela asi okamzite do porodnice.. i jestli jsi prvorodicka tak muzes mit pak prekotny porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34544
26.2.21 14:12

Bolesti v krizi muzou znamenat porod. Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
26.2.21 15:27

Jo holky, jsem prvorodicka a právě jsem z toho vyjukaná. Stále čekám nějaké bolesti jako při ms a zatím stále cítím jen bolesti v kříži. Pořád si ale říkám, že to není tak hrozné aby to byl porod, ale co já vím, že..Většinou si troufnu říci, že snesu hodně bolesti.. Každopádně se u mě objevuje trocha tahleho hustého hlenu zabarveneho do růžova, asi normální po tomto „zákroku“ Snad to dobře dopadne a dostavíme se do porodky včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
26.2.21 15:31

Bolesti v kříži bývají při porodu, když není miminko správně natočené. Pomůžeš mu svým pohybem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
26.2.21 15:37

@Drndadvě muze byt a nemusí. Bolesti nastupuji postupně tak uvidíš.
Hledala zátka může i několik dnů odcházet. Mne pomohl až druhý Hamilton

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
26.2.21 15:38

@Hibou zadicka máme na pravé strane a podle dr hlavička krásně naleha, tak já nevím. Děkuji za radu, jdu se hýbat a dát si teplou sprchu, snad tomu nějak pomůžu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
26.2.21 15:40

@g.sandova Dnes mi ho dělali prvně. Pokud nezabere, už jsme objednání na vyvolání. :think: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.2.21 15:45

Bolesti v kříži mohou znamenat toto:
https://porodnitrauma.cz/…aveni-plodu/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
26.2.21 16:55

@Nije Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
27.2.21 06:19

Tak jsem to všechno zaspala a je po bolestech. Jediné co, mi zůstal hutný naruzovely hlen. A já už se těšila, že konečně porodime. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
27.2.21 06:52

@Drndadvě ja jsem ten první taky zaspala. Mas ještě kontrolu? Do vyvolání? Vždyť můžeš zavolat svému gyn., at ti ho ještě udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
27.2.21 07:11

@g.sandova už máme jen termín na vyvolání v pondělí… Už přenáším deset dní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
27.2.21 07:37

@Drndadvě tak zavolej a popros o Hamiltona. Ja bych zkusila poprosit. A kdyby nechtěli, tak všechny babske rady. My jsme se v nemocnici dohodli na vyvolání a ještě kontrolu před, kdyby ten první Hamilton nezabral

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat