Bolest kolenou u tříleté dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 22.10.18 08:34
Bolest kolenou u trilete dcery

Ahoj, mam takovej zvlastni dotaz. Trileta dcera si cas od casu stezuje ze ji bolej kolena. Nekdy je to treba 3× za den, nekdy tyden nic.Neni to zadna hruza, rekne ze ji boli koleno, ja ji to pofoukam a dal si hraje.Jen jednou v noci brecela, tak jsem ji dala nurofen. A ted o co mi jde, doma se nemuzem shodnout, pritel rika ze bych s ni mela jit k dr.Mne prijde ze tam budu zbytecne otravovat. Kdyby si stezovala vic dni po sobe, kulhala, nebo fakt by to byla takova bolest, ze by nestacilo to pofoukat tak bych urcite sla, ale takhle mi prijde, ze me dr bude mit akorat za blazna. Jeste dodam ze starsi syn se uz nekolik mesicu leci s kolenem. Vecne obihame doktory, rhb, dcera vidi ze mu to tejpuju. A tak si tak trochu rikam, jestli tim ze to vidi u nej, to taky nerika. A ted proc to pisu, myslite ze pravdu mam spis ja a pokud to bude dal obcas rikat, tak se o tom mam za mesic zminit doktorce na trilete prohlidce a nebo ma pravdu pritel a mam s ni jit k dr hned?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41834 příspěvků 22.10.18 08:52

@Ivana 85 a boli ji vylozene jen koleno nebo treba holeň? U nas to jsou rustove bolesti. V noci namasiruju a dam hroznovy cukr (kouzelny prasek) a pak usne a spi az do rana.

Muzes se zminit, az budete mit cestu, nase nam na to dala homeopatika. Ale stejny efekt ma ten hroznovy cukr. A maly ma jake problemy? Podedit to nemohla?

Příspěvek upraven 22.10.18 v 08:53

mamoch
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 22.10.18 08:53

Myslím, že to má odposlouchané od bratra. Kolem 3. let se mi to stalo jak u dcery tak u vnučky /První „bolel“ kotník- říkala často babička, vnučka- „motala“ se jí hlava- prababička/.

Sue2008
Stálice 77 příspěvků 22.10.18 08:54

To je babo rad :mrgreen: …ale myslim, ze to mesic jeste pocka :think: A co ma syn z kolenem? Uraz nebo nejaka nemoc (dedicna?) Jeste me napada, nemuze dcera rychle rust? Z vlastni zkusenosti vim, ze to boli jak prase :cert:

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 22.10.18 08:56

Je možné, že trochu „simuluje“, když vidí, jak je kolem bráchy rušno.
Nebo to můžou být růstové bolesti, ty jsou hlavně v noci.
Já bych ji to každopádně věřila. Pokud stačí pofoukání, není to nic proti ničemu. Neupozorňujte na to, nedělejte z toho vědu. Pokud má bolesti v noci, pomáhá nohy promasírovat Alpou. Můžete z toho udělat „zázračnou medicínu na bolavé nohy“ a noční bolesti zkusit rozehnat namazáním nohou. Lepší než nurofen.
A lékaři se zmiňte až tam půjdete s něčím jiným. Speciálně bych tam s tím nešla.

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 22.10.18 09:01

Tak vam dekuju,ja to pritelovi rikala ze to mesic pocka :mrgreen: on by me tam hnal s kazdym pupinkem a jasi pak pripadam jak matka herodes,ze ji zanedbavam. @blumen to prave si nejsem jista co presne ji boli,rika koleno,ale klidne to.muzou byt holene,ale jak porad doma slysi koleno,tak proste rika koleno :nevim: a u syna je to slozity,on sportuje a byli jsme uz u 4 ruznych doktoru a kazdej rika jinou diagnozu.Jeden rekl vyvojova vada kolene,dalsi rika pretizeni ze sportu,dalsi rika ze to je tim ze ma ochably svaly ve stehne a dalsi ze to je tim ze ma celkove spatnej postoj a tim pretezuje kolena :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 09:02

Nechci te strasit, ale napisu ti pribeh z rodiny. Kluk (8let) spadl na kole. Odrene a narazene koleno, zadna tragedie. Par mesicu na to si zacal stezovat, ze ho boli koleno, obcas, ne porad. Tou dobou uz si nikdo neuvedomoval, ze si ho narazil. Kluk si stezoval jeste dalsi dva roky… Ne porad, ale treba dvakrat, trikrat do mesice. Kdo by s tim sel k doktorovi? Prece nebudeme otravovat lekare… No, sli s nim az po vice nez dvou letech, kluk byl tenkrat na preventivni prohlidce a maminka se jen tak mezi reci doktorovi zminila. Doktor ho poslal na vysetreni, zjistili, ze ma v koleni „utvar“. Bohuzel to nedopadlo dobre, je uz ctyri roky po smrti. Jeho maminka si az zpetne behem jeho leceni uvedomila, ze tenkrat prece na to koleno spadl.. A doktori ji rekli, ze je to mozna pricina toho, proc se to tam utvorilo. Ze bylo koleno narazene, utvorila se v nem voda a tim, jak to bylo nelecene, vznikl z toho nador (popsano velmi zjednodusene, nejsem zdravotnik, tak takhle nejak jsem to pochopila). Anonym - citlive info o rodine

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41834 příspěvků 22.10.18 09:09

@Ivana 85 moje ukazuje na koleno a kdyz se ji presne zeptam, ukazuje i na holen. Jednou za cas, strida strany. U nas to jsou rustove bolesti, ja na ne trpela hrozne. Zacalo to u ni kolem 3 let, horsi to je po namaze. Minule byla cely den na trampoline a v noci brecela bolesti. Pomohl opet hroznovy cukr. Tim to nezlehcuju, ale pockala bych na triletou. Navic, pokud ji boli obe symetricky a pomuze pofoukabi.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41834 příspěvků 22.10.18 09:11
@Anonymní píše:
Nechci te strasit, ale napisu ti pribeh z rodiny. Kluk (8let) spadl na kole. Odrene a narazene koleno, zadna tragedie. Par mesicu na to si zacal stezovat, ze ho boli koleno, obcas, ne porad. Tou dobou uz si nikdo neuvedomoval, ze si ho narazil. Kluk si stezoval jeste dalsi dva roky… Ne porad, ale treba dvakrat, trikrat do mesice. Kdo by s tim sel k doktorovi? Prece nebudeme otravovat lekare… No, sli s nim az po vice nez dvou letech, kluk byl tenkrat na preventivni prohlidce a maminka se jen tak mezi reci doktorovi zminila. Doktor ho poslal na vysetreni, zjistili, ze ma v koleni „utvar“. Bohuzel to nedopadlo dobre, je uz ctyri roky po smrti. Jeho maminka si az zpetne behem jeho leceni uvedomila, ze tenkrat prece na to koleno spadl.. A doktori ji rekli, ze je to mozna pricina toho, proc se to tam utvorilo. Ze bylo koleno narazene, utvorila se v nem voda a tim, jak to bylo nelecene, vznikl z toho nador (popsano velmi zjednodusene, nejsem zdravotnik, tak takhle nejak jsem to pochopila). Anonym - citlive info o rodine

Tak zrovna s timto by se k doktorovi zaslo, kdyz ho boli roky. A s urazem to treba ani nesouviselo, shoda nahod. Navic zakladatelka pujde, ale treba na trilete, nebude cekat roky.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17354 příspěvků 20 inzerátů 22.10.18 09:18

@Ivana 85 Asi bych se doktorce zmínila, já si případně s tou naší mailuju.

elinka90
Závislačka 2508 příspěvků 22.10.18 09:40

podle mě růstové bolesti. Pamatuji si to do dnes, kdy jsem to jako dítě měla. Mamka mě musela nosit i na zádech, protože mě to bolelo tak, že jsem nemohla chodit.

medunka23
Kelišová 7035 příspěvků 22.10.18 09:42

Myslím, že pokud se chystas na tříletou, počká to do ní, ja takhle obihala loni, dcera se budila s pláčem a bolestma, hodně vyrostla, dětská nás projistotu poslala i k ortopedovi, tam ok a prý růstové bolesti, ja je měla taky a fakt to bolí dost.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17354 příspěvků 20 inzerátů 22.10.18 09:43

Zda se mi to, nebo na rustove bolesti trpi vic holcicky?

-Evka-
Závislačka 3682 příspěvků 22.10.18 11:32

Třeba u nás bolesti nožiček znamenaly málo vit.D. - došli jsme na to náhodně, když dítě dostalo vit.D3 kvůli něčemu jinému.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41834 příspěvků 22.10.18 11:50

@-Evka- ja davam od srpna D a stejne ji boli

@Svistice v okoli znam jeste jednoho chlapecka, co na to trpi, jinak asi nikoho :think: me to bolelo snad az do puberty, co jsem prestala rust, hrozny.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >