Flíčky po těle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 126 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 12:48
Flíčky po těle

Dobrý den,
Poptavam se co to muže mít?
Od kamarádky dcera měla 2 dny teploty a prujem a dnes se ji tohle udělalo i po celém těle.

Reakce:
Půáček
Kecalka 290 příspěvků 21.10.18 13:24

Nevím, jestli to je to samé, ale moje dcera měla po střevní infekcí také vyrazku. Pediatr nám řekl, že to bývá po střevních infekcich. Takže když to pak měl syn, už jsem to moc neresila. Odeznelo to v obou případech v řádu dní. Ale vážně nepoznám z té fotky, jestli to bylo ono. Měli to oba po celém těle i ve vlascich.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >