Střevní chřipka či prošlé jídlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:35
"Strevni"chripka ci prosle jidlo

Zdravim,
Mam mensi dotaz..V patek jsme byli u tchyne na navsteve, hure vidi.Dala nam jogurt ke svacine a jelikoz byl velky, dala ho do misek a jednu pro prcka a jednu pro me.Dala jsem joguet ke svacine malemu, k tomu banan.Ja moc nesnedla..nemusim to. Jogurt byl Holandia bily normalni chuti i vseho. Vecer na me sla zimnice a pocit na zvraceni, ktery jsem „bohuzel“zahnala. Nasledne teplota, ktera se zvysovala az k 38.8…cca v tu samou chvili zacal zvracet prcek plus minus hodina. Pouze zvracel.Je fakt, ze jeste tedy vecer mel jednu stolici ridsi ale ne extra. Prcek zvracel, ja jen knedlik v krku.Oba bez prujmu.Ja horecka, on dle mereni celnim teplomerem bez teplot.ci kolem 37.Pocitove taktez. A ted k veci..zjistila jsem, ze jogurt byl platny do 24.9. misto 24.10..tchyne mela skoro mesic proslx jogurt. Zajimalo by me, zda tohle zpusobil on ci viroza…(ja nezvracela…drzelo se to ve mne..tudiz mozna ta horecka).Kdyz slo vse jen od zaludku. Prcek uz ok.Ja jeste pocit tezkeho zaludku.Diky

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20573 příspěvků 21.10.18 08:57

Když chutnal normálně, nic mu nebylo. Lhůta je minimální.

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 08:59

z jogurtu horečku mít nebudeš

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 09:15

Taky mi to přijde spíš jako viróza.

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 09:19

Spíš viróza. Už zase něco řádí.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 21.10.18 09:22

Asi viroza. Ja jednou snedla spatnej jogurt. 4 dny totalne nafoukle bricho, netravilo mi a bylo mi zle vylozene od traveni.

Sany80s
Kelišová 6545 příspěvků 21.10.18 09:50

To bude spíš střevní viroza.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 21.10.18 10:23

Jogurt bezne vydrzi mesic i vice pres svou lhutu. Az kdyz by mel vyfoukle vicko je spatnej. A i kdyby, tak se z nej max pos… pokud mas horecku, je to chripka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >