Střevní chřipka či prošlé jídlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 08:35
"Strevni"chripka ci prosle jidlo

Zdravim,
Mam mensi dotaz..V patek jsme byli u tchyne na navsteve, hure vidi.Dala nam jogurt ke svacine a jelikoz byl velky, dala ho do misek a jednu pro prcka a jednu pro me.Dala jsem joguet ke svacine malemu, k tomu banan.Ja moc nesnedla..nemusim to. Jogurt byl Holandia bily normalni chuti i vseho. Vecer na me sla zimnice a pocit na zvraceni, ktery jsem „bohuzel“zahnala. Nasledne teplota, ktera se zvysovala az k 38.8…cca v tu samou chvili zacal zvracet prcek plus minus hodina. Pouze zvracel.Je fakt, ze jeste tedy vecer mel jednu stolici ridsi ale ne extra. Prcek zvracel, ja jen knedlik v krku.Oba bez prujmu.Ja horecka, on dle mereni celnim teplomerem bez teplot.ci kolem 37.Pocitove taktez. A ted k veci..zjistila jsem, ze jogurt byl platny do 24.9. misto 24.10..tchyne mela skoro mesic proslx jogurt. Zajimalo by me, zda tohle zpusobil on ci viroza…(ja nezvracela…drzelo se to ve mne..tudiz mozna ta horecka).Kdyz slo vse jen od zaludku. Prcek uz ok.Ja jeste pocit tezkeho zaludku.Diky

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20632 příspěvků 21.10.18 08:57

Když chutnal normálně, nic mu nebylo. Lhůta je minimální.

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 21.10.18 08:59

z jogurtu horečku mít nebudeš

Halamka
Závislačka 3780 příspěvků 21.10.18 09:15

Taky mi to přijde spíš jako viróza.

Aspera
Generální žvanilka 21435 příspěvků 21.10.18 09:19

Spíš viróza. Už zase něco řádí.

Verun83
Echt Kelišová 9028 příspěvků 33 inzerátů 21.10.18 09:22

Asi viroza. Ja jednou snedla spatnej jogurt. 4 dny totalne nafoukle bricho, netravilo mi a bylo mi zle vylozene od traveni.

Sany80s
Kelišová 6720 příspěvků 21.10.18 09:50

To bude spíš střevní viroza.

Alyss1
Závislačka 2955 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 10:23

Jogurt bezne vydrzi mesic i vice pres svou lhutu. Az kdyz by mel vyfoukle vicko je spatnej. A i kdyby, tak se z nej max pos… pokud mas horecku, je to chripka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >