Bolest kyčle při běhu

Anonymní
14.3.21 01:18

Bolest kyčle při běhu

Ahoj, mám takový problém, při běhání mě vždycky začne pobolívat pravá kyčel. S tou kyčlí jsem měla vždycky potíže, už od mala, vždycky mě v ní při určitých pohybech s končetinou jakoby luplo/prasklo (třeba pokud jsem s nohou jakoby kroužila, tak při pohybu ven mi v kyčli prasklo), nikdy to nebolelo, jen to bylo nepříjemné. Druhá, tedy levá kyčle to nedělá. Běhám už přibližně rok a posledních pár měsíců se u mě začala projevovat ta bolest při běhu, kyčle mi začala praskat i při pohybech, při kterých to dřív nedělala a trochu to i bolí. Jinak při chůzi je to v pohodě, jen když běhám, nebo udělám právě nějaký blbý pohyb s tou nohou. Nevíte, čím to může být? Měla jste s tím také některá třeba problém? Budu ráda za každou radu. Díky❤️.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2361
14.3.21 11:45

Mně v kyčli nepraskalo, ale když jsem příliš rychle přidávala kilometry, tak mě začala bolet při běhu pravá kyčel. Na to pomohlo kilometry zase ubrat a přidávat pomaleji.

Po porodu mě začala při běhu naopak zlobit levá kyčel. Na fyzioterapii říkali, že problém je způsoben špatným postavením páteře. A dokonce fyzioterapeutka tvrdila, že je ta kyčel zablokovaná a odblokovala ji. Pak mě nebolela opět do dalšího zablokování. A ani nevím, co se stalo, ale mně ten problém po delším čase odezněl a už se neděje.

Moje rada je, že bych na Tvém místě zašla na fyzioterapii, aby se Ti na kyčel někdo podíval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat