Spanek s otevrenymi usty

Anonymní
13.3.21 19:47

Spanek s otevrenymi usty

Ahoj. Mam problem. Od malicka spim s otevrenou pusou. Ted je mi pres 20let a porad jsem se nenaucila spat se zavrenou pusou a dychat nosem pri spanku. Neresil nekdo neco podobneho, co by tomu pomohlo? K lekari je ted dlouha cekaci doba skrz Covid, proto to zkousim tady.
Horsi, ze usnu se zavrenou pusou, ale pak se mi zacne otevirat a spim s pusou dokoran. Vyschne mi v puse a pro pritele je muj dech neprijemny.
Poradite nekdo prosim? Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
313
13.3.21 20:04

Řekni příteli ať se otočí hlavou na druhou stranu a nedycha tvé výpary 😂 taky dýchám pusou a neresim to. Ono každému po spani zapacha z úst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21153
13.3.21 20:05

Prosim te klid, je to naprosto normalni, ze rano kazdymu smrdi z huby. Vetsina lidi spi s otevrenou pusou, vcetne deti.
Takovy to romanticky oblizovani hned po probuzeni je jen v hollywoodskych filmech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
13.3.21 20:09

Lékař tady nepomůže, prášky na to nejsou, operovat není co.
Zkuste spát v poloze 69, to by zápach z úst vadit neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
13.3.21 20:26

Mne bylo v dětství řečeno, ze kdyz budu mit otevřenou pusu, tak mi tam vleze různá havěť, a od te doby spim na břiše, a zavrena pusu..😂 🤪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6076
13.3.21 20:47
@Hanka1 píše:
Prosim te klid, je to naprosto normalni, ze rano kazdymu smrdi z huby. Vetsina lidi spi s otevrenou pusou, vcetne deti.
Takovy to romanticky oblizovani hned po probuzeni je jen v hollywoodskych filmech…

A ještě jsou učesaní, a ženy mají make-up. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23987
13.3.21 20:52

A kdyz spis se zavrenou pusou, tak z ni je citit jeste vic :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...