Bolest oka

1031
12.8.12 07:47

bolest oka

Ahoj holky, dnes jsem se vzbudila a strašně mě bolí oko, když ho mám zavřené nebo mrknu, ale šíleně :nevim: koukala jsem, ale nevypada, že by to bylo nějaké ječné zrno nebo něco takového. nevíte, co by to mohlo být??muselo mě to bolet i v noci, protože se mi zdal sen, že mě strašně bolí oko a vzbudím se ubrečená a toto :nevim:
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5misa6
12.8.12 08:10

Třeba ses do něho v noci píchla :think: to ječné zrno se může teprve dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
6955
12.8.12 08:25

Muze to byt i zanet. Radeji si zajdi v pondeli k dr. Da ti neco na kapani. Zatim si tam kap septonex opthalmo. Tim nic nezkazis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
12.8.12 08:41

Když jsem měla bolavé oko. Jela jsem rovnou na pohotovost. Dle ošetřujícího lékaře jsem tam měla „cizí tělísko“, doteď se tomu výrazu směji, ale jakmile bylo cizí tělísko vytaženo, tak bylo po po bolesti. Vytahování mě taky nebolelo.

Oči potřebuješ dvě, na nic bych nečekala - ani na to pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
12.8.12 08:55

No, asi budu muset počkat do zítřka..dnes se nemám na pohotovost jak dostat.ale snad se to zlepší samo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
12.8.12 09:17

Jen napíši svou zkušenost, taky mě bolelo jednou oko, ječné zrno nikde, přešlo to tak za 3-4 dny potom, když se to opakovalo, jsem přišla na to, že když jsem se odličovala, tak jsem nemohla odlíčit novou řasenku, takže jsem tlačila na ten odličovací tampon a tím jsem si to oko pohmoždila. Tak tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
13.8.12 12:32

@peprle Tak co to očko kočko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
13.8.12 13:03
@Trojlístek píše:
@peprle Tak co to očko kočko ;)

uf, měla jsem po horním víčkem až někde vzadu zašprajcnutou řasu!!!dneska už vidím :D
díky za optání :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
13.8.12 14:04

@peprle No vidíš to. Taky „cizí tělísko“, hlavně, že jsi se nemusela nikam vydávat, to jsou takové nepříjemné věci, když má člověk děti a nemá to honem jak udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
13.8.12 20:08

@Trojlístek
jojo „cizí tělísko“,ale už je pryč, takže dobrý :dance:
jak vidím tu tvojí profilovku, tak bych se nejradši rozjela někam za sluníčkem :think: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
26.11.13 23:08

Ahoj už třetí den mě bolí oko hlavně vnitřní koutek je hodně boestivý na dotek k tomu neustál slzení a zamlžené vidění. Dávám si na to mastičku optalmoseptonex a žádné zlepšení nepocituji. Ječné zrno to není a zánět spojivek myslím taky ne, nevíte co to může být? Předem dík za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8703
27.11.13 00:02

@zikado obávám se, že to bude na antibiotické kapičky. Diagnózu netuším, ale je to moje zkušenost - jak nezabere ophtalmoseptonex do těch cca 2-3 dnů, musím holt na oční, bez atb to nepůjde.
Může to být třeba zánět rohovky, to jsem jednou taky měla a bylo to dost nepříjemné. (Jen tak mimochodem - návštěvu na očním jsem stále odkládala, nechala jsem se prohlédnout až po pár dnech zbytečného trápení, kdy jsem tam šla s dětmi :oops: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
27.11.13 07:16

@peprle Zajdi si raději na oční. JInak přikládat odličovací tampon namočený v heřmánku na pár minut 1-3× denně + mastičku ophtalmo-framykoin. Může to být ječné zrno a pokud to nezmizí do deseti dnů, jde na ambulatní řez. Ale heřmánek opravdu pomáhá! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.17 09:50

Obnovuji diskuzi
Včera když jsem si protírala oko, tak mě v něm dost zabolelo. Bolelo to v místě mezi okem a obočím. Bolí to jen na dotek nebo když hodně silně zavřu oko a to ještě ne vždycky. Nemáte něktrérá podobnou zkušenost? Na oční si samozřejmě zajdu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.9.17 09:52

Teď si uvědomuji že už se mi to kdysi stalo, ale nějak sem to neřešila. A taky často koukám do pc nebo do tel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama