Bolest po IVF

Anonymní
31.3.21 16:29

Bolest po IVF

Kdo jste podstoupil IVF, bolelo vas pak brisko? Mam 17 dni po OPU, 12 dni po ET a stale citim rezavou bolest v podbrisku a kolem cipku. Mam problem zvednout cokoli nad dve kila, pak je ta bolest k nevydrzeni. Jsem z toho docela zoufala vetsina holek pise, ze byly naprosto v pohode.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21048
31.3.21 16:33

Proč nezavoláš do CARu a nezeptáš se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 16:55

@stinga To nevypada jako odpoved na moji otazku :zed: Do CARu jsem samozrejme volala, myslis, ze jsem uplne blba? Zajima me zkusenost tech, kdo tim prosli.

• Citovat
  • Nahlásit
7740
31.3.21 17:09

Tak určitě ti dá Maruna z Plzně fundovanejsi odpověď než doktoři, kteří se tím zabývají celý život a prošli jim pod rukama stovky pacientek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
31.3.21 17:13
@Anonymní píše:
@stinga To nevypada jako odpoved na moji otazku :zed: Do CARu jsem samozrejme volala, myslis, ze jsem uplne blba? Zajima me zkusenost tech, kdo tim prosli.

Nemyslím si, že je 17 dní po OPU normální, že máš bolest k nevydržení při zvedání dvou pytlíků mouky. Já takové obtíže neměla, ale skutečně je lepší řídit se instrukcemi z kliniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
31.3.21 17:17

Taky si nemyslim, ze to je normalni :nevim: zadny takovyhle bolesti jsem nemela, max 2-3 dny po opu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9489
31.3.21 17:20

Ohss, nejspíš se embryo chytilo. delala si test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 17:53

@karkarka Embryo se nechytilo, test negativni, 9. den jsem dostala MS.

@JancaS84 Dalsi expert na dobre rady. Me zajima zkusenost. Nazor kliniky je, ze to muze byt, kontrola netreba.

• Citovat
  • Nahlásit
4282
31.3.21 17:56
@Anonymní píše:
@karkarka Embryo se nechytilo, test negativni, 9. den jsem dostala MS.@JancaS84 Dalsi expert na dobre rady. Me zajima zkusenost. Nazor kliniky je, ze to muze byt, kontrola netreba.

Názor kliniky vychází ze zkušenosti mnohem většího počtu žen, než ti kdy odpoví tady. Vycházela bych z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7740
31.3.21 18:00

No ty jsi milounká. Jo sbírej rady na netu. To je top zdroj informací. Samej doktor a odborník tady. Kdyz se ti něco nezdá a máš bolesti, ze nemuzes vydrzet tak zajed na kontrolu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
31.3.21 18:08

Me to treba taky dost boli. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 18:09

@SlečnaDahlia I kdyz to je podle doktoru normalni, muzu se snad zeptat na zkusenosti jinych, ne?

@JancaS84 Me zajima, jestli to potkalo i nekoho dalsiho. Na to nepotrebuju doktora.

• Citovat
  • Nahlásit
622
31.3.21 18:10

Přesně jak píše @JancaS84
Jestli je to tak blbý, tak tam zavolej a kontrolu si vydupej způsobem jako reaguješ tady na odpovědi. Pochybuji, že tě odmítnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
31.3.21 18:33

Me bolelo bricho opravdu hodne. 9 dni po ET jsem dostala horecku a nemohla jsem ani vylezt z postele. Na utz se na nic neprislo, tak jsem proste lezela dal v posteli a 10 den jsem to dostala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7740
31.3.21 18:36

Kazdej má práh bolesti jinde. To, že to někoho bolelo tak a někoho tak ti vůbec nic neřekne. Když ti tady někdo řekne, jo bolelo mě to strašně tak si rekneš, jo tak je to asi ok a budeš trpět dál, místo aby ses nechala zkontrolovat jestli je vše v pořádku? To nemá logiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat