Bolest “pochvy” a břicha na dotek

71
26.11.20 09:58

Bolest břicha a pochvy v 5tt, 2 měsíce po revizi

Holky, chci se zeptat jsem cca 5tt k doktorce jdu až 14.12, ale od včerejška mě bolí, ne podbrisek ale výš jakoby břicho ale ne nějak moc, spis třeba když vstávám, nebo si na ne dam kalhoty občas na dotek, je to normální? Ještě mám tedy už asi týden problém s tím, že me bolí uvnitř pochvy, nevím jestli čípek, ale je mi nepříjemný ikdyz se mi tam dotkne voda ve sprše. Před 2mesici jsem byla na revizi a bolesti té pochvy jsem měla před první MS pak už ne. Dekuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1240
26.11.20 14:11

No být v 5tt 2 měsíce po revizi mi přijde hrozně brzy a bála bych se, že to nedopadne. Že se tělo ještě nestačilo dát dohromady a tohle je pro něj momentálně zbytečná a nevhodná zátěž… Ale teď už můžete jen čekat. Nijak bych to zatím neřešila, Počkala bych na návštěvu doktora. Pokud se to těhotenství nemá udržet, tak s tím stejně žádný doktor nic neudělá a nijak vám nepomůže. Takhle na začátku to buď vyjde, anebo ne. Každopádně kdyby se to zhoršovalo a vy jste třeba nemohla už ani sedět bez bolestí, tak bych doktorce zavolala a nechala se prohlédnout dřív. Ale to co popisujete mi jako akutní situace zatím nepřijde… Tak se zkuste nestresovat a odpočívejte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
26.11.20 14:42
@DeeDee.518 píše:
No být v 5tt 2 měsíce po revizi mi přijde hrozně brzy a bála bych se, že to nedopadne. Že se tělo ještě nestačilo dát dohromady a tohle je pro něj momentálně zbytečná a nevhodná zátěž… Ale teď už můžete jen čekat. Nijak bych to zatím neřešila, Počkala bych na návštěvu doktora. Pokud se to těhotenství nemá udržet, tak s tím stejně žádný doktor nic neudělá a nijak vám nepomůže. Takhle na začátku to buď vyjde, anebo ne. Každopádně kdyby se to zhoršovalo a vy jste třeba nemohla už ani sedět bez bolestí, tak bych doktorce zavolala a nechala se prohlédnout dřív. Ale to co popisujete mi jako akutní situace zatím nepřijde… Tak se zkuste nestresovat a odpočívejte :)

Kdy mám znovu otěhotnět jsem konzultovala s doktorkou a jelikož jsem byla úplně zahojena, tak říkala ze stačí nechat proběhnout 1 MS :) radši sem tam volala a zítra mám dojet jestli to není kvasinkova infekce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.11.20 15:04

@Natali1996 ahojky, můžu se zeptat jestli si přišla na to co to je? já jsem teda po umělém oplodnění, jsem pár dní po transferu a ty pocity mám podobné, takové dloubani v pochvě, někdy jak kdyby mě tam někdo píchal hřebíčkem, neřeklo Vám od čeho to může být?,mám z toho divný pocit, bojím se, aby oplodnění kvůli tomu nebylo neúspěšné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
29.11.20 16:27
@Zuzule2014 píše:
@Natali1996 ahojky, můžu se zeptat jestli si přišla na to co to je? já jsem teda po umělém oplodnění, jsem pár dní po transferu a ty pocity mám podobné, takové dloubani v pochvě, někdy jak kdyby mě tam někdo píchal hřebíčkem, neřeklo Vám od čeho to může být?,mám z toho divný pocit, bojím se, aby oplodnění kvůli tomu nebylo neúspěšné.

Ahoj, já měla i výtok a říkala, že je to mykoza, dala mi nějaký cipky na 3dny a krém říkala, té to mužů i v těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.11.20 18:58

@Natali1996 a co ti prosím dala za krém? já nevím jestli je to mykóza, nic mě nesvědì, nepálí, výtok jestli mám těžko říct, zavádím Progesteron tak já nevím. napadlo mě jestli to třeba nemůže být z bederní páteře, jestli by mě tam třeba něco nemohlo tlačit, fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
29.11.20 21:54
@Zuzule2014 píše:
@Natali1996 a co ti prosím dala za krém? já nevím jestli je to mykóza, nic mě nesvědì, nepálí, výtok jestli mám těžko říct, zavádím Progesteron tak já nevím. napadlo mě jestli to třeba nemůže být z bederní páteře, jestli by mě tam třeba něco nemohlo tlačit, fakt nevím.

Dala mi “pimafucin”, ale me to teda vyloženě bolelo i na dotek a palelo, což si myslím, ze pokud to nemáš tak to mykoza nebude :). Teď to odeznělo ale hodně me bolí levá strana břicha i třeba na dotek a teď sem doma víc gruntovala a picha me to… je to jen strach :) ale pokud se bojis radši jdi za MUDR budeš klidnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat