Bolest pod levými žebry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sanderas
Nováček 10 příspěvků 09.10.18 06:43
Bolest pod levými žebry

Ahoj slečny, obracím se na Vás s dotazem, zda se některá z Vás nesetkala s mými potíži. Poslední dobou jsem u doktora jako doma - buď se zády a plotýnkami, bolestí krku či močového měchýře. Poslední dva týdny však nepravidelně pociťuji píchání pod levými žebry. Jednou jsem to přisoudila větrům, protože kdykoliv něco vyšlo, byl klid. Občas se to objeví znovu, ale nikdy to netrvá víc jak pár minut a posléze mám opět klid. Po včerejším pilates cvičení (a celkově cvičením po delší době) mě bolesti chytly večer, že jsem se dost často budila, ale při srovnání polochy (nejlépe přitažení kolen k sobě, byl klid.) Když se teď dotknu břicha, tak cítím, jak je namožený, což je pochopitelný. Nicméně, bolest se neobjevuje po jídle ani ničím takovým. Zkrátka se objeví znenadání a rychle zase odejde. Zítra si jdu pro výsledky z moče kvůli již zmiňovanému močovému ústrojí, tak se doktorky rovnou zeptám. Už si ale opravdu připadám, jako blázen. Nemáte s popisovanou bolestí podobné zkušenosti? (Ještě jednou podotýkám - bolest se objevuje v levé straně břišní, pod žebry a nad pánví, zkrátka v místě, kde se mi ženský držíme za bok) :P :D

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4715 příspěvků 09.10.18 07:29

@Sanderas mne to bolelo v pravo a byly to jatra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >