Reklama

Bolest pod levými žebry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sanderas
Nováček 2 příspěvky 09.10.18 06:43
Bolest pod levými žebry

Ahoj slečny, obracím se na Vás s dotazem, zda se některá z Vás nesetkala s mými potíži. Poslední dobou jsem u doktora jako doma - buď se zády a plotýnkami, bolestí krku či močového měchýře. Poslední dva týdny však nepravidelně pociťuji píchání pod levými žebry. Jednou jsem to přisoudila větrům, protože kdykoliv něco vyšlo, byl klid. Občas se to objeví znovu, ale nikdy to netrvá víc jak pár minut a posléze mám opět klid. Po včerejším pilates cvičení (a celkově cvičením po delší době) mě bolesti chytly večer, že jsem se dost často budila, ale při srovnání polochy (nejlépe přitažení kolen k sobě, byl klid.) Když se teď dotknu břicha, tak cítím, jak je namožený, což je pochopitelný. Nicméně, bolest se neobjevuje po jídle ani ničím takovým. Zkrátka se objeví znenadání a rychle zase odejde. Zítra si jdu pro výsledky z moče kvůli již zmiňovanému močovému ústrojí, tak se doktorky rovnou zeptám. Už si ale opravdu připadám, jako blázen. Nemáte s popisovanou bolestí podobné zkušenosti? (Ještě jednou podotýkám - bolest se objevuje v levé straně břišní, pod žebry a nad pánví, zkrátka v místě, kde se mi ženský držíme za bok) :P :D

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 07:29

@Sanderas mne to bolelo v pravo a byly to jatra.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >