Bolest pod prsem 25. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slamar
Nováček 8 příspěvků 18.12.16 15:47
Bolest pod prsem 25tt

Ahoj, jdu zatím pro radu než zavítáme k doktorovi
Jsem v 25tt a poslední 3týdny mě po jídle bolí asi 4cm pod levým prsem, přímo pod tím špíčkem..
Cítím jak mě to bolí ve vnitr, jako pod žebry. Vždy když se najim, pak už nemůžu ani sedět, musím si jít lehnout, nesmím na tom boku ležet, nejlepší je to na zádech. Bolest vždy přejde tam po hodince max půl
Tak jestli by jste stim neměl někdo zkušenosti a kam po případě stim mám jít..

Přečtěte si článek: Jak probíhá 25. týden těhotenství?

Reakce:

bejbyn
Echt Kelišová 9739 příspěvků 18.12.16 17:00

Mimi ti tlačí na žaludek, takže když se najíš a on se roztáhne, tak to bolí. Měla jsem to taky a bohužel se to musí vydržet do porodu.Zkus jíst menší porce, ale častěji.

slamar
Nováček 8 příspěvků 18.12.16 17:08
@bejbyn píše:
Mimi ti tlačí na žaludek, takže když se najíš a on se roztáhne, tak to bolí. Měla jsem to taky a bohužel se to musí vydržet do porodu.Zkus jíst menší porce, ale častěji.

A jak je možné že to je na levé straně když je žaludek uprostřed? Manžel to furt svadel na žlučník.. Ale ten je na druhé straně
Každopádně děkuji za radu

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 18.12.16 17:43

Slinivka je uprostřed :think:

miky 83
Nováček 1 příspěvek 19.12.16 22:58

Doktor mi říkal, že to je tím jak děloha tlačí na bránici, samozřejmě když se člověk ještě nají, je to tím horší. Děsně mě to bolelo, bolest projížděla i do zad, asi měsíc, pak to postupně ustalo, chce to jíst malé porce.

slamar
Nováček 8 příspěvků 19.12.16 23:08

Děkuji moc. Aspoň vím že to přejde a že to není nic vážného, dost jsem se bála aby to nebyla kolika nějaké vnitřnosti :) s ledvinama jsem si toho užila dost :? Každopádně moc dekuju a omlouvám se za neznalost kde je žaludek :mavam:

Riuma
Nováček 6 příspěvků 10.02.17 08:16

Též mě to trápí, ale na pravé straně, tak jsem se na to v poradně ptala. Doktor mi řekl, že v tomto místě jsou játra. Holt to vydržme pro ty naše prcky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >