Bolest pod prsem 25. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slamar
Nováček 8 příspěvků 18.12.16 15:47
Bolest pod prsem 25tt

Ahoj, jdu zatím pro radu než zavítáme k doktorovi
Jsem v 25tt a poslední 3týdny mě po jídle bolí asi 4cm pod levým prsem, přímo pod tím špíčkem..
Cítím jak mě to bolí ve vnitr, jako pod žebry. Vždy když se najim, pak už nemůžu ani sedět, musím si jít lehnout, nesmím na tom boku ležet, nejlepší je to na zádech. Bolest vždy přejde tam po hodince max půl
Tak jestli by jste stim neměl někdo zkušenosti a kam po případě stim mám jít..

Přečtěte si článek: Jak probíhá 25. týden těhotenství?

Reakce:
bejbyn
Echt Kelišová 9782 příspěvků 18.12.16 17:00

Mimi ti tlačí na žaludek, takže když se najíš a on se roztáhne, tak to bolí. Měla jsem to taky a bohužel se to musí vydržet do porodu.Zkus jíst menší porce, ale častěji.

slamar
Nováček 8 příspěvků 18.12.16 17:08
@bejbyn píše:
Mimi ti tlačí na žaludek, takže když se najíš a on se roztáhne, tak to bolí. Měla jsem to taky a bohužel se to musí vydržet do porodu.Zkus jíst menší porce, ale častěji.

A jak je možné že to je na levé straně když je žaludek uprostřed? Manžel to furt svadel na žlučník.. Ale ten je na druhé straně
Každopádně děkuji za radu

ka2ka
Extra třída :D 13734 příspěvků 18.12.16 17:43

Slinivka je uprostřed :think:

miky 83
Nováček 1 příspěvek 19.12.16 22:58

Doktor mi říkal, že to je tím jak děloha tlačí na bránici, samozřejmě když se člověk ještě nají, je to tím horší. Děsně mě to bolelo, bolest projížděla i do zad, asi měsíc, pak to postupně ustalo, chce to jíst malé porce.

slamar
Nováček 8 příspěvků 19.12.16 23:08

Děkuji moc. Aspoň vím že to přejde a že to není nic vážného, dost jsem se bála aby to nebyla kolika nějaké vnitřnosti :) s ledvinama jsem si toho užila dost :? Každopádně moc dekuju a omlouvám se za neznalost kde je žaludek :mavam:

Riuma
Nováček 6 příspěvků 10.02.17 08:16

Též mě to trápí, ale na pravé straně, tak jsem se na to v poradně ptala. Doktor mi řekl, že v tomto místě jsou játra. Holt to vydržme pro ty naše prcky ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >