Angelsound nemůžu najít mimi, i když před tím nebyl problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megii03
Nováček 7 příspěvků 17.12.16 13:27
Angelsound nemuzu najit mimi i kdyz to predtim nebyl problem

Dobré odpoledne všem, omlouvám se ale nikde jsem nenašla stejnou diskuzy.Jsem 11-12 tyden tehu…I kdyz je to neuveritelne tak jsem srdicko miminka nasla uz nejak okolo 9tt a nebyla to ma tepna…Bylo to dost rychly okolo 160-170 tepu za minutu…Problem je ten ze posledni 4 dny nemuzu srdicko najit :( svoje tepny ano ale mimiska nee…Nic me neboli…od 8tt jsem spinila a ted to najednou ustalo…obcas me pichne v podbrisku jinak nic…Myslite si ze to bude OK? nejraci bych jela na utz ale kdybych jim rekla s jakeho duvodu mam obavy tak me asi nadaj…Jinak srdicko jsem nasla vzdy nekdy to trvalo dyl nekdy temer okamzite…proto ty obavy…jsem hubena takze to asi ani neni moc problem…poradit co delat? mam strach aby nedoslo k nejhorsimu…v lete jsem byla na revizy protoze se mimi vubec nevyvyjelo… :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 17.12.16 13:29

Zajeď k doktorovi na gyndu do nemocnice a řekni, že jsi v noci kevácela, ať jsou tak hodní a zkontrolují ho. Udělají tu ultrazvuk.

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 17.12.16 13:30

@Megii03 A při tom špinění jsi byla na kontrole? Upřímně, jela bych, jestli jsi takkto vyděšená, raději být za hysterku a nechat se uklidnit, než se další 2 dny týrat.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 13:36

Ja bych teda jela hned. Divim se zes vydrzela cekat 4 dny. Na to bych nemela nervy. Jed a rekni treba ze mas bokesti bricha silne, nebo zes krvacela. To ti nedokazi, ze sis „vymyslela“ a udelaji ti ultrazvuk. Drzim pesti at je miminko v poradku.

Megii03
Nováček 7 příspěvků 17.12.16 13:44
@BaMaK píše:
@Megii03 A při tom špinění jsi byla na kontrole? Upřímně, jela bych, jestli jsi takkto vyděšená, raději být za hysterku a nechat se uklidnit, než se další 2 dny týrat.

Ano byla ale nikdy nic nenasli…Jednou mi daly injekci proti krvaceni…Asi fakt pojedu…

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 17.12.16 13:53

@Megii03 Jeď, budeš vystresovaná čím dál víc a nakonec pojedeš v noci.

Megii03
Nováček 7 příspěvků 17.12.16 14:00

A co jim tam mam teda rict? kdyz jim reknu pravdu proc mam pochybnosti sprdnou me…a kdybych krvacela tak to poznaji ne jestli jsem krvacela nebo ne…

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 17.12.16 14:10

@Megii03 řekni že jsi v noi krvácela tak pro jistotu tam jdeš ;), držim palce at je vše ok :hug:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 17.12.16 14:15

Jela bych, a řekla bych asi pravdu..koukat můžou, jak chtějí, ale vyšetří tě :hug: říkat o krvácení, měla bych strach, abych to nepřivolala :oops:

terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 17.12.16 14:23

@Megii03 nepoznají

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 17.12.16 15:28
@Megii03 píše:
A co jim tam mam teda rict? kdyz jim reknu pravdu proc mam pochybnosti sprdnou me…a kdybych krvacela tak to poznaji ne jestli jsem krvacela nebo ne…
řekni, že je ti prostě nějak divně že máš nějaké tlaky a píchání v podbřišku - to je pravda..

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 17.12.16 15:38
@stinga píše:
@kreditstar už jsi nahlášený

No, však je to taky hnus. Je to tu všude, kam jsem se podívala. :roll:

Zahradulinka
Kelišová 6385 příspěvků 17.12.16 16:07

@Megii03 Raději desetkrát zbytečně…, jela bych do nemocnice at mimi zkontrolují a ty budeš klidnější, koukat mužou jak chtějí ale ty čekáš mimi a tvé pocity a strach by měli respektovat. :kytka: :*

viky23
Neúnavná pisatelka 16343 příspěvků 17.12.16 16:20

Byla jsem takhle pred 14dny na gynekologii v nemocnici a rekla jsem, ze jsem mela fakt osklivou krec do bricha,,ze jsem se nemohla ani naarovnat a ted mam strach o mimi. Me vystresovalo mnozstvi ZT ve skupine a taky jsem angesoundem nenasla srdicko a nektere holky drive uz jo. Tak jsem jela. Srdicko jsem nasla az asi za dalsi tyden. Ted koncim 12tyden

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.16 17:12

@Megii03 nestresuj, mrně se velmi snadno schová.. pokud jsi krvácela dřív, né teď, tak to bude v pohodě.. taky se mi to stávalo..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >