Bolest přestala, 5tt

34
17.3.21 07:06

Bolest přestala, 5tt

Dobrý den, jsem cca v 5 tt a zajímalo by mě zda je normální, že mě poslední 2 dny nic nebolí?
Nechci zbytečně vyšilovat, jen by me zajimalo, jestli je to normální, přece jen jsem ještě v ranné fázi a mimčo by mělo růst a tělo by mělo tvořit hormony.
Většinou mě bolí v kříži a sem tam mě bolí podbřišek
Všem předem děkuji za odpovědi, je to mé první, tak nevím vůbec co čekat 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2141
17.3.21 07:12

Ahoj, ja chapu, ze ses na dite moc tesila a je prvni, tak jsi vyplasena…,ale tady je asi milion diskuzi na tema 5tt a vys a zadne priznaky..stacilo by si procist…ne, opravdu te nic bolet nemusi..dite ted roste v milimetrech, nejake roztshovani delohy zacina mnohem pozdeji a kazdyho to taky neboli…res to naopak, jestli zacnes mit nejake velke bolesti a krvacet, naopak je to ok. Preji hezke tehotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
17.3.21 07:33

Hele, taky jsem plasila. Vymodlene mimco, sledovala jsem vsechno stokrat denne. Bolela prsa, bradavky, bricho.. klasika. A bylo to tak, ze klidne dva dny prsa a bricho, pak den nic, pak pul den prsa, odpoledne nic, ale zase chvili bricho, jednou prujem, pak zase nic. Stridalo se to jak na bezicim pase, klidne z hodiny na hodinu. Jednoho dne to vsechno utlo. Samozrejme jsem se osahavala a pankarila… dopadlo to dobre :o)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16164
17.3.21 07:48

@adusa12 tak nevyšiluj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
17.3.21 08:04

V klidu. To, že jsi těhotná neznamená, že tě bude každý den něco bolet. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2070
17.3.21 08:15

V 5.tt jsem krome vynechane MS nemela zadne priznaky. Pockej, teprve to prijde :D nebo taky ne, a i to je v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
17.3.21 08:59

První těhotenství je strašně vtipné období, kdy ženská netuší, jaká bolest/problém na ni v daném týdnu (ne)bafne, neví jak se k tomu všemu postavit a je z toho nervózní.
Doporučuju to tolik neprožívat a nesledovat každé píchnutí, protože to je opravdu furt něco - buď moc, nebo málo a tak podobně, jako na houpačce. Řiď se tím, že pokud nemáš silné bolesti a nejde z tebe krev, tak je to dobrý. A najdi si něco, čím zaměstnáš hlavu ať si zbytečně nevymýšlíš problémy.
V 5tt mi spíš skončily takové ty pre-menstruační bolesti. Ta pravá sranda teprve začne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
17.3.21 10:26

Když jsem čekala první a druhy dítě, nebyly internety a byl klid. I já jsem byla v klidu. Teď je to mor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat