Bolest prsou již skoro dva měsíce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 17:04
Bolest prsou 2 měsíc.

Dobrý den, všem. :kytka:
Je mi 24, mám 2 roční dcerku. HA NEBERU vůbec. Ke gynekologovi jsem objednána až za dva týdny, bohužel. Už si nevím rady.
Tak třeba nekdo poradíí :roll:
3 měsíce mám pravidelnou M/S jako vždy, ale vždy to začne strašně hnědým výtokem a také končí. K tomu chci dodat bolí me prsa už od začátku prosince az skoro do dnes ale už ne tak moc. M/S už jsem v lednu měla. Dnes jsem testovala jelikož moje nálady jsou poslední dobou opravdu zvláštní a hrozné. Hned první mamatest odpo mi ukázal ducha, stále se to měnilo ale do teď tam vidím slabeho ducha. Další testy hned po tom negativ. Myslíte, že to muže být těhotenství? Vím nejste doktoři ale děkuji za každou vaši podobnou zkušenost. :? :srdce: :andel: :zed:

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7593 příspěvků 15.01.19 17:10

Je ten duch v limitu? Nemáš foto? Mamatest je celkem spolehlivý :think: testuj ráno pro větší koncentraci. Mě třeba v těhotenství bolela prsa hrozně ze začátku, ještě než vyšel pozitivní test, ale tohle je divné že by tě bolela měsíc a až potom vyšel duch :nevim:

Beruška386
Nováček 4 příspěvky 15.01.19 17:15

@Kriss Tina sama si nevím rady :nevim: zkusím poslat foto ten test mi přijde cely divny.. :pocitac:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7593 příspěvků 15.01.19 17:20

@Beruška386 jako ducha tam vidím, ale já bych udělala ještě jeden hned ráno, to bývá nejpřesnější

Beruška386
Nováček 4 příspěvky 15.01.19 17:35

@Kriss Tina zkusím :persevere:díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >