Kdy bylo početí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jannaa.rr
Nováček 5 příspěvků 15.01.19 02:47
Kdy bylo početí

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mi gynekolog přibližně řekne datum početí.
22.listopadu jsem měla intimní styk.asi tyden na to jsem si dělala tehotensky test a byl negativní.
menstruaci mám kolem 5 dne v měsíci a v prosinci se dostavila normálně.
Teď v lednu jsem ale měla zpoždění tak jsem si 11.1 udělala test a byl pozitivní. myslíte zda je možné aby den početí mohl být v tom listopadu? Příznak boleni v podbřišku mi začal začátkem druhého týdne v lednu a je to zatím jediný příznak.

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9266 příspěvků 33 inzerátů 15.01.19 04:19

Jindy styk nebyl?

Anna85
Kecalka 457 příspěvků 15.01.19 05:09

Tak datum poceti ti presne nerekne, ale kdybys otehotnela v tom listopadu, to uz bys ted musela byt v nejakym 10-11 tydnu.
Spis jsi otehotnela az v prosinci si myslim.

Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 15.01.19 06:10

Na začátku prosince byl test negativní a dostala jsi MS, otěhotněla jsi v prosinci. Poku je mezi možným otěhotněním měsíc, to by mělo být na UZ poznat.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7876 příspěvků 15.01.19 07:22

Když byla MS tak si otěhotněla až v prosinci, kdyby v listopadu už bude těhotenství starší a měsíc rozdíl dr určitě pozná. Tzn neřekne ti přesný den, ale měsíc určitě, pravděpodobně i týden kdy se tak mohlo zazdařit…

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 15.01.19 07:26
@Aduš8 píše:
Na začátku prosince byl test negativní a dostala jsi MS, otěhotněla jsi v prosinci.

Proč myslíte, že to tazatelku nenapadlo?

Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 15.01.19 10:24

@Luboš P protože by se asi neptala, jestli den početí mohl být v listopadu, ne? :zed: :zed:

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 15.01.19 10:34

Špatně jsem se vyjádřil a moje otázka spíše měla být na zakladatelku. Asi do toho tahám moc logiku, myslím, že je velmi pravděpodobné, že žena otěhotní po MS, než před ní.

Jannaa.rr
Nováček 5 příspěvků 15.01.19 12:52

k doktorce jdu až ve čtvrtek tak uvidíme.

Jannaa.rr
Nováček 5 příspěvků 15.01.19 22:25

@Anna85 a tydny pozná doktor?

Anna85
Kecalka 457 příspěvků 16.01.19 00:25
@Jannaa.rr píše:
@Anna85 a tydny pozná doktor?

Tydny ano.
Samozrejme, par dnu odchylka muze byt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >