Něco je v nepořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 15:40
Něco je v nepořádku?

Přeji hezký den, nedávno cca před 3 týdny po něchráněném sexu jsem si vzala pilulku po značky ellaone. Dělala jsem si po 3 týdnech těhotenský test a byl negativní, ale menstruace stále nepřichází. Jindy bývá pravidelná. Divné je na tom že mě bolí prsa(jako kdyby rostla) žádné vylezlé žíly ani změna barvy bradavek. Nejhorší je na tom že mám velké deprese a zdají se mi furt hnusné sny. Což se dříve nedělo. Nevím jestli je to tím že mám obavy z těhotenství. Prosím poraďte mi mám strach.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 14.01.19 15:42

A ty se divis,kdyz si vezmes takovou sragoru?? :poblion: vetsine zen to totalne rozhodi cyklus :zed: pro klid duse si zajdi na gynekologii :nevim:

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 14.01.19 15:44

To bude spíš z toho svinstva než z těhotenství.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 14.01.19 15:46

Ani se nedivím, tyhle pilulky ti akorát šíleně rozhází hormony a cyklus…

Mutlice
Kecalka 235 příspěvků 14.01.19 15:52

Jak píšou holky, já jsem pilulku „po“ užila jednou v životě před 100 lety :mrgreen: a pak jsem na MS čekala místo měsíce asi 7 nebo 8 týdnů. Těhotná jsem nebyla. Test tři týdny po styku by už měl být pozitivní, kdybys byla. Takže taky si myslím, že ti to rozhodilo cyklus

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 14.01.19 15:53

Tahle stránka mě nepřestává udivovat :D Zakladatelka řešila problém a hned je špatná, protože pilulky „po“ jsou podle místních dam svinstvo :D Kdyby ale byla nechtěně těhotná, sesypou se na ni, že to měla řešit hned pilulkou „po“ :D No a nedej bože, kdyby chtěla jít na potrat, to by v diskuzi poznala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vážené dámy, Vaše postoje a názory se mění častěji než moje fusekle :potlesk: :mrgreen:

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 14.01.19 15:56
Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 14.01.19 15:57

@Iustitia omnibus tak nejde o to že je to svinstvo (jakože je), každá ať si do sebe cpe co uzná za vhodné, ale spíš o to, že když si něco beru tak si snad zjistím jak to působí, jaké to může mít vedlejší účinky, a když si vezmu pilulku co běžně rozhodí cyklus, tak se pak nedivím že nemám MS přesně jak hodinky :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 14.01.19 16:02

@Iustitia omnibus a podle Tebe jsou jako pilulky po co? Lentilky? Tvuj komentar je usmevny a docela mimo :nevim: Jinak souhlasim s @Kriss Tina

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 14.01.19 16:08
@Kriss Tina píše:
@Iustitia omnibus tak nejde o to že je to svinstvo (jakože je), každá ať si do sebe cpe co uzná za vhodné, ale spíš o to, že když si něco beru tak si snad zjistím jak to působí, jaké to může mít vedlejší účinky, a když si vezmu pilulku co běžně rozhodí cyklus, tak se pak nedivím že nemám MS přesně jak hodinky :nevim:

Tohle tu můžeš říct těm stovkám žen, co se každý den ptají, jestli mohou být těhotné, když…nebo dalším stovkám, co řeší těhotenství obecně. Snad si přece mohly zjistit, jak vypadá těhotenství a ne se ptát na netu :roll: lustitia má pravdu, kdyby tu řešila nechtěné dítě, tak ji sežerete, že si nevzala pilulku po

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 14.01.19 16:09
@Iustitia omnibus píše:
Tahle stránka mě nepřestává udivovat :D Zakladatelka řešila problém a hned je špatná, protože pilulky „po“ jsou podle místních dam svinstvo :D Kdyby ale byla nechtěně těhotná, sesypou se na ni, že to měla řešit hned pilulkou „po“ :D No a nedej bože, kdyby chtěla jít na potrat, to by v diskuzi poznala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vážené dámy, Vaše postoje a názory se mění častěji než moje fusekle :potlesk: :mrgreen:

Asi tak

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 14.01.19 16:13

@Lalelale já neřekla ať si pilulku nebere, lepší si rozhodit cyklus než mít nechtěné dítě no… Mimochodem i s tím těhotenstvím když se objeví nějaká diskuze, tak většinou se tazatelka doví to stejné… Když souložím tak musím znát následky, když se bojím že jsem těhotná udělám si test, když do sebe cpu nějaký lék/ pilulku tak si přečtu příbalový leták…

PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 14.01.19 16:16

Nejsi ta co psala že jí bolí bříško ? :lol:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 14.01.19 16:21

Vždyť už jsi zakládala diskuzi včera. K čemu ti budou komentáře na emiminu? Tak se objednej k lékaři. Tady ti přeci nikdo neřekne,zda jsi nebo nejsi těhotná. Tyhle diskuze mě nepřestávají udivovat. Mně kdysi v raném mládí prasknul kondom při sexu s přítelem a mensturace následně nepřišla. Byla jsem z toho tenkrát úplně hotová. Objednala jsem se k lékaři,došla do laborky,sedla jsem si a v tu chvíli jsem ucítila známou bolest břicha a dostala jsem to. Spadnul mi balvan ze srdce,ale že bych zakládala diskuzi na emiminu,tak to fakt ne.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 14.01.19 16:21

@Iustitia omnibus @Jassmina @Lalelale damy,co takhle se zamerit na dotaz zakladatelky misto rypani do ostatnich :zed: ani jedna jste zakladatele nepomohla :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >